رسمی؛ زوج نیمار در الهلال مشخص شد

الکساندر میتروویچ، مهاجم صربستانی ۲۸ ساله که در خدمت باشگاه فولام بود، به طور رسمی راهی الهلال عربستان شده است و این بازیکن قرار است در خط حمله الهلال در کنار نیمار جونیور قرار بگیرد.

رسمی؛ زوج نیمار در الهلال مشخص شد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ در این تابستان ستاره های زیادی از فوتبال اروپا راهی فوتبال عربستان شده اند و اکنون الکساندر میتروویچ هم راهی الهلال عربستان شده است. میتروویچ بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ در نیوکاسل یونایتد حضور داشته است و از سال ۲۰۱۸ تاکنون هم در فولام در فوتبال انگلیس توپ زده است.

گمانه زنی هایی وجود داشت که الهلال پس از خرید نیمار دیگر خریدی در این تابستان نخواهد داشت چرا که خرید نیمار با هزینه ای سنگین انجام شده است اما اکنون می بینیم که الهلال عربستان یک مهاجم دیگر هم خریده است. الهلال برای خریدن میتروویچ رقم ۴۵ میلیون پوند را به باشگاه فولام انگلیس پرداخت کرده است.

میتروویچ مهاجمی قد بلند است که روی توپ های هوایی می تواند با ضربات سر گلزنی کند. الهلال در فصل گذشته قهرمان لیگ حرفه ای عربستان نشد و اکنون در فصل جدید با خرید های خود می خواهد با سایر تیم های عربستانی بر سر قهرمانی رقابت کند.

میتروویچ سه سال در الهلال عربستان حضور خواهد داشت و به ازای هر فصل رقمی حدود ۱۷ میلیون پوند دریافت خواهد کرد.

۲۵۷ ۲۵۱

منبع: khabaronline-1803563

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار