واکنش بیرانوند به حواشی خودرو ۱۰۰ میلیاردی کنعانی و درگیری دو پرسپولیسی

تسنیم نوشت: دروازه‌بان پرسپولیس گفت: پیش از بازی فشار زیادی روی کنعانی‌زادگان بود اما مشکل خاصی رخ نداد و امروز هم رفیعی و محمدحسین در تمرین کنار هم بودند.

واکنش بیرانوند به حواشی خودرو ۱۰۰ میلیاردی کنعانی و درگیری دو پرسپولیسی

علیرضا بیرانوند درباره عملکرد خیلی خوبش در دیدار با استقلال تاجیکستان و مهار پنالتی حریف در دقایق ابتدایی اظهار داشت: لطف خدا و انرژی مثبت هواداران باعث شد این پنالتی را بگیرم. دقایق اول غافلگیر شدیم و پنالتی دادیم اما خدا را شکر به خیر گذشت و توانستیم بازی را ببریم.

وی ادامه داد: بازی بعدمان هم با استقلال تاجیکستان است و اگر این تیم را شکست دهیم احتمالاً از گروه‌مان صعود می‌کنیم. ان‌شاءالله با دعای هواداران مسابقه بعد را هم ببریم.

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در مورد درگیری رخ داده بین سروش رفیعی و محمدحسین کنعانی‌زادگان گفت: این اتفاق افتاد و نمی‌توانیم بگوییم چیزی نشد. سروش هنگام ضربات ایستگاهی و وسط زمین بازیکنان صحبت می‌کند. صددرصد آقا یحیی به سروش این اجازه داده که در داخل زمین با بازیکنان صحبت کند. قبل از بازی فشار زیادی روی کنعانی‌زادگان بود و شاید به همین خاطر بود این اتفاق افتاد. خدا را شکر مسئله خاصی هم رخ نداد. من هم جلو رفتم و مشکل حل شد. اتفاقاً امروز در تمرین سروش و کنعانی در یک تیم بودند و هیچ اتفاق خاصی رخ نداد.

«صحبت‌های چند روز پیش کنعانی‌زادگان درباره خودروی ۱۰۰ میلیاردی‌اش حاشیه‌های زیادی به همراه داشت و منجر به واکنش ورزشکاران سایر رشته‌ها شد». بیرانوند در واکنش به این موضوع به تسنیم گفت: همه ما از خانواده ورزش هستیم. امیدوارم این صحبت‌ها فراموش شود و وزارت ورزش از ورزشکاران تمام رشته‌ها حمایت کند. هدف همه ما سربلندی ایران است و فرقی ندارد.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: khabaronline-1829151

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار