اقدام ویژه چند استقلالی برای ثبت قرارداد بلانکو

ایرنا نوشت: سرمربی و تعدادی از بازیکنان استقلال به منظور کاهش قراردادشان جهت ثبت قرارداد خرید آرژانتینی این تیم اعلام آمادگی کردند و به نظر می‌رسد این بازیکن در بازی با آلومینیوم اراک نخستین حضور خود با پیراهن آبی‌ها را تجربه کند.

اقدام ویژه چند استقلالی برای ثبت قرارداد بلانکو

گوستاوو بلانکو مهاجم جدید و آرژانتینی استقلال که چندی پیش در کشور ترکیه با آبی‌پوشان قرارداد همکاری امضا کرد، هنوز موفق به ثبت قرارداد خود و دریافت کارت بازی نشده است و مسئولان این باشگاه در این مدت در تلاش بوده‌اند تا قراردا او را امروز در سازمان لیگ ثبت کنند.

با توجه به وضع قانون سقف بودجه در لیگ برتر، باشگاه استقلال با محدودیت‌هایی برای ثبت قرارداد بلانکو مواجه شده و در تلاش بوده است تا با متقاعد کردن بازیکنان این تیم جهت کسر بخشی از قراردادشان، فضا را برای ثبت یک قرارداد جدید فراهم کنند.

براساس اخباری که امروز از باشگاه استقلال به بیرون درز پیدا کرده است، بلانکو در یک قدمی ثبت قرارداد با آبی‌ها قرار دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن در بازی با آلومینیوم اراک در ترکیب آبی‌پوشان قرار خواهد گرفت.

گفته می‌شود جواد نکونام، سرمربی استقلال امروز برای آنکه بتواند در بازی با آلومینوم اراک به مشکلات خط حمله تیمش پایان دهد، مبلغ ۲ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان از رقم قراردادش را کاهش داد.

همچنین بعد از نکونام بازیکنان دیگری برای کمک به حضور مرد آرژانتینی وارد ماجرا شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به روزبه چشمی، صالح حردانی، پیمان بابایی، ایمان سلیمی، جعفر سلمانی اشاره کرد و گفته می‌شود تا ساعات آینده نفرات دیگری نیز به این فهرست اضافه خواهند شد.

به طور حتم با عزمی که در بین بازیکنان استقلال برای پایان دادن به ماجرای بلانکو دیده می‌شود، محدودیت سقف بودجه استقلال از بین خواهد رفت و پورتال سازمان لیگ برای ثبت قرارداد هموطن لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین با باشگاه استقلال باز شود.

تیم فوتبال استقلال جمعه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینوم اراک خواهد بود و در صورت ثبت قطعی قرارداد، بلانکو در ترکیب آبی‌های پایتخت به میدان خواهد رفت.

258 258

منبع: khabaronline-1829293

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار