صحبت‌های جنجالی وحید قلیچ درباره گل‌محمدی، مجتبی محرمی و خوشحالی بهنام بانی

اطلاعات آنلاین نوشت: دروازه‌بان اسبق پرسپولیس گفت: اگر محرمی پول داشت می‌رفت می‌داد خانه اجاره می‌کرد نه اینکه برود در یک اتاق زندگی کند.

صحبت‌های جنجالی وحید قلیچ درباره گل‌محمدی، مجتبی محرمی و خوشحالی بهنام بانی

شکست شب گذشته پرسپولیس برابر سپاهان در مهمترین دیدار هفته دهم لیگ برتر، موج انتقادات را به سوی یحیی گل محمدی سرازیر کرد.

البته منتقدان در کنار نقدهایی که به عملکرد فنی پرسپولیس دارند، این مهم را نیز مطرح می‌کنند که این تیم چوب یارگیری ضعیف خود در فصل نقل و انتقالات تابستانی را می‌خورد.

درباره این اتفاقات با «وحید قلیچ» یکی از پیشکسوتان پرسپولیس گفت و گویی را انجام دادیم.

قلیچ گفت: آن زمان که همه داشتند بازیکن می‌گرفتند و خودشان را تقویت می‌کردند آقای گل محمدی در دوبی و ترکیه بود. دوم اینکه آقای گل محمدی با دست خودش خودش را نابود کرد. سیامک نعمتی و مهدی عبدی و عیسی آل کثیر را گذاشت دم در. گفت این‌ها را از سر خودم باز کنم که اعتراضی به نیمکت نشینی نداشته باشند.

وی افزود: وقتی شما به کسی احترام نگذارید دیگران استفاده می‌کنند. همه چیز که پول نیست. همان نفرات که آقای گل محمدی کنار گذاشت در تیم‌های دیگر می‌درخشند. هر بازی پرسپولیس گوشت تن مان می‌ریزد، چون می‌دانیم زمان بهره برداری از دوران برانکو تمام شده است. سرمربی تیم خودش باید دانشی رو کند، اما ندارد آن دانش را. خدا بغلش کرده و چند تا تیم ضعیف را برده و فکر کرده خبری است. الان استقلال در یک کشتی آرامش نشسته و حرکت می‌کند. کشتی ما سوراخ دارد و در حال غرق شدن است. همه باید به این تیم کمک کنند. پرسپولیس عشق و زندگی ماست. درسته ما را از تیم مان رانده اند. اصلا لازم نیست من حرف بزنم و همه ماجرا را می‌دانند.

قلیچ در ادامه گفت: پرسپولیس در دریای متلاطمی قرار دارد و باید جلوی غرق شدنش را گرفت. من نمی‌گویم سرمربی تغییر کند، ولی او باید روراست باشد و قهر و آشتی را کنار بگذارد. آقای درویش زمانی که دخترش را به عنوان مترجم النصر معرفی کرد تا کنار رونالدو عکس بگیرد کار از دستش در رفت. به بزرگترها گوش نکرد و الان دود آن به چشم تیم می‌رود. درویش مقصر است و نباید فقط تقصیرات را گردن گل محمدی انداخت. البته نظر من را کسی قبول ندارد، چون حقایق را می‌گویم. خیلی از خبرنگاران هم دوست ندارند حرف‌های من منتشر شود، چون طرفدار افراد هستند. وقتی جواد نکونام بیچاره با دست خالی اعتراض می‌کند به او می‌گویند حرف نزن. آیا ارتباط آقای خطیر با نکونام مثل درویش و گل محمدی است؟ گل محمدی هر سازی می‌زند درویش می‌رقصد. جواد با دست خالی آمده کاری کرده که خطیر و بهنام بانی روی سکوها از خوشحالی روی هوا بپرند و همدیگر را بغل کنند.

قلیچ درباره جریمه کمیته اخلاق برای مجتبی محرمی گفـت: آقای کمیته اخلاق، آیا مجتبی پول دارد؟ پول داشت می‌رفت می‌داد خانه اجاره می‌کرد نه اینکه برود در یک اتاق زندگی کند. حالا فردا مرا هم جریمه کنند. مجتبی خیلی کم رو است، ولی من حرف می‌زنم.

مربی اسبق پرسپولیس درباره شانس‌های قهرمانی لیگ برتر گفت: من ترسی ندارم حرف بزنم. بین استقلال و پرسپولیس و سپاهان شانس استقلال از همه بالاتر است البته اگر همین روند را ادامه دهند و همچنان نکونام پشت بازیکنان خود بایستد و همدلی ایجاد کند. زمانی که بازیکن خارجی خود یعنی بلانکو را آوردند و همه رفتند فرودگاه دنبالش، تا قیافه او را دیدم گفتم این فوتبالیست است و از این‌ها باید ده تا بیاورند ایران. آنوقت ما رفتیم نبیل باهویی را آوردیم. نمی‌دانم این را چگونه آوردند.

258 258

منبع: khabaronline-1836438

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار