مانع بزرگ مقابل اخراج سرمربی قرمزها

تسنیم نوشت: باشگاه تراکتور تبریز در صورتی که تصمیم به قطع همکاری با پاکو خمس سرمربی اسپانیایی خود داشته باشد، باید یک مشکل بزرگ را حل کند.

مانع بزرگ مقابل اخراج سرمربی قرمزها

باشگاه تراکتور در آخرین روزهای سال 1401 و پس از عملکرد موفق پاکو خِمس در فصل گذشته، قرارداد این مربی اسپانیایی را تا سال 1405 تمدید کرد. اتفاقی که باعث شد تا باشگاه تراکتور برخلاف سالیان اخیر، سرمربی فصل جاری خود را از مدت‌ها پیش بشناسد و بر اساس برنامه این مربی نیز در فصل‌ نقل‌وانتقالات وارد عمل شود.

خمس اما خیلی زود و در اولین صحبت‌های خود در فصل جاری اعلام کرد که بازیکنان جدید تراکتور با نظر او جذب نشده‌اند. همین صحبت‌ها شروع جرقه برخی اختلافات در تیم تبریزی بود. انتقادات سرمربی اسپانیایی از بازیکنان و ناراحتی اعضای تیم از صحبت‌ها و تمرینات سنگین او باعث شد تا تأثیر این اتفاقات در زمین بازی و روی نتیجه این تیم نیز به چشم بخورد.

مدیران باشگاه تراکتور که به شدت از شکست تیم‌شان مقابل سه تیم مدعی استقلال،‌ پرسپولیس و سپاهان ناراحت هستند، قرار است به زودی جلسه‌ای سرنوشت‌ساز با حضور محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور درباره آینده خمس برگزار کنند.

باشگاه تراکتور برای قطع همکاری یک‌طرفه با خمس یک مشکل بزرگ دارد. این باشگاه تبریزی ظاهراً در زمان تمدید قرارداد سرمربی اسپانیایی بندی در قرارداد او گنجانده که براساس آن در صورت قطع همکاری از سوی باشگاه،‌ باید غرامت «یک میلیون یورویی» به این مربی پرداخت شود. مبلغی که پرداخت آن برای باشگاه تبریزی سنگین بوده و همین موضوع این باشگاه را دچار چالش جدی کرده است.

دور جدید تمرینات تیم تراکتور قرار است از روز جمعه آغاز شود و باید دید تا آن زمان باشگاه تبریزی چه تصمیمی در خصوص آینده پاکو خمس خواهد گرفت و آیا این مربی همچنان به کار خود در تبریز ادامه خواهد داد یا خیر.

258 258

منبع: khabaronline-1836476

ارسال نظر