چرا جردن باروز از لیست تیم ملی کشتی آمریکا خط خورد؟

فارس نوشت: جردن باروز ستاره کشتی آمریکا و جهان در مسابقات رنکینگ جهانی زاگرب شرکت نمی‌کند.

چرا جردن باروز از لیست تیم ملی کشتی آمریکا خط خورد؟

در حالی که چند ماه دیگر تا المپیک پاریس باقی مانده، تورنمنت‌هایی در حال برگزاری است تا ورزشکاران در سراسر جهان آمادگی خود را برای بزرگترین رویداد حفظ کنند. در کشتی نیز مسابقات آزاد زاگرب یکی از این فرصت‌هاست. آمریکا اخیرا فهرستی را برای این رویداد با 47 کشتی‌گیر بزرگ منتشر کرده است.

نگاهی به این لیست نشان می‌دهد که جردن باروز دارنده ۶ مدال طلای جهان و المپیک در ترکیب آمریکا حضور ندارد در حالی که قرار نبود چنین باشد و نام او در لیست اولیه قرار داشت.

جردن باروز در سال 2023 خوب پیش رفت و توانست در بازی‌های پان آمریکا در وزن 79 کیلوگرم طلا گرفت اما چون این وزن المپیکی نیست او به وزن 74 کیلوگرم رفت.

مسابقات اوپن زاگرب می‌توانست فرصتی باشد که باروز قبل از المپیک به آن نیاز داشت اما هنگامی که لیست نهایی تیم آمریکا برای زاگرب اعلام شد مشخص شد که او از این رویداد کنار کشیده است اما دلیل کناره‌گیری او هنوز مشخص نیست.

زمانی که فدراسیون کشتی آمریکا اسامی ورزشکاران اعزامی به مسابقات زاگرس را اعلام کرد جردن باروز عکسی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که در آن نشان می‌داد از صحنه رقابت دور است. تصاویر منتشر شده از جردن باروز نشان می‌دهد که او در حال تفریح با همسر و فرزندانش بوده و از این امر راضی است.

257 251

منبع: khabaronline-1858256

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار