مانع بزرگ برای بازگشت برانکو به پرسپولیس

فوتبال ۳۶۰ نوشت: مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود برای بازگشت برانکو ایوانکوویچ را آغاز کرده و در مسیر توافق با برانکو یا یک چالش جدی روبرو هستند.

مانع بزرگ برای بازگشت برانکو به پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی پس از دیدار هفته گذشته پرسپولیس مقابل مس رفسنجان از هدایت سرخپوشان استعفا کرد و برخلاف دفعات قبلی حاضر به بازگشت هم نشد. باشگاه پرسپولیس پس از قطعی شدن جدایی گل‌محمدی مذاکرات خود برای یافتن جانشین او را آغاز کرده است. در حال حاضر برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات اسبق پرسپولیس گزینه اول مدیران این تیم برای جانشینی گل‌محمدی محسوب می‌شود.

برانکو که سال‌های درخشانی را در پرسپولیس سپری کرده نسبت به بازگشت ابراز تمایل کرده ولی موانعی هم پیش روی حضور دوباره او در پرسپولیس وجود دارد.

سقف بودجه باعث دردسر شد

پرسپولیس برای بازگرداندن برانکو به یک مانع جدی برخورد کرده و آن هم بحث سقف بودجه این تیم است. با وجود اینکه آرای اخیر کمیته‌های انضباطی و استیناف باعث شد رضا درویش اعلام کند که پرسپولیس دیگر قانون سقف بودجه را رعایت نخواهد کرد اما او برای اینکه به مشکل سپاهان دچار نشود مجبور است مراقب بحث سقف بودجه تیمش هم باشد.

پرسپولیس به جز برانکو، قصد دارد در نیم‌فصل دوم چند بازیکن هم به خدمت بگیرد و این موضوع برای این تیم به یک چالش جدی تبدیل شده است. البته خروج مرتضی پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی از لیست و جدایی احتمالی نبیل باهویی در کنار خروج گل‌محمدی می‌تواند به خالی شدن بودجه پرسپولیس کمک کند تا مشکلی برای حضور برانکو به وجود نیاید. مدیران پرسپولیس هم این روزها در کنار مذاکره با مرد کروات، در حال بررسی شرایط سقف بودجه خود هم هستند تا از این حیث مشکلی نداشته باشند.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: khabaronline-1858418

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار