عکس‌| واکنش احساسی عبدالله موحد به بازگشت به ایران

ایسنا نوشت: عبدالله موحد اسطوره ورزش ایران برای حضور در مراسم سده المپیک شب گذشته وارد ایران شد.

عکس‌| واکنش احساسی عبدالله موحد به بازگشت به ایران

عبدالله موحد، اسطوره ورزش ایران و دارنده ۶ مدال طلای جهان و المپیک در کشتی آزاد، شب گذشته به همراه همسرش از آمریکا وارد ایران شد تا در مراسم سده المپیک و رونمایی از صدای تختی شرکت کند.

موحد که به دعوت محمود خسروی‌وفا، رئیس کمیته ملی المپیک به ایران آمده، شب گذشته در بخش CIP فرودگاه مورد استقبال محمود عبداللهی و حمیدرضا سلامی مسئولان کمیته المپیک و همچنین اکبر فیض، مدیر روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان قرار گرفت.

موحد پس از ورود به ایران در پاسخ به این سوال که چه احساسی دارید، گفت: ایران وطن من بوده و هست. از این که بار دیگر وارد کشور شدم سر از پا نشناخته و بسیار خوشحالم.

دارنده ۶ مدال طلای جهان والمپیک همچنین گفت: مردم کشورم به من لطف داشته و مورد محبت مردم بودم. من هم وطنم و مردم ایران را دوست دارم. اگرچه دوست داشتم در کشور خودم در خدمت جوانان کشور بوده و دانسته‌های خود را به آن‌ها منتقل می‌کردم اما به این خواسته نرسیدم که از این بابت ناراحتم.

قهرمان المپیک مکزیکوسیتی در ادامه صحبت‌هایش گفت: وقتی دوران قهرمانی من به پایان رسید باب داگلاس از من خواست مربی آمریکا شوم اما هرچه با خود فکر کردم، در نهایت گفتم نه، هرگز این کار را نخواهم کرد که به کشتی گیران آن‌ها آموزش کشتی بدهم تا کشتی‌گیران ما را ببرند.

موحد در پایان اظهار کرد: به مردم سرزمینم درود می‌فرستم و بهترین آرزوها را برایشان خواستارم.

عکس‌| واکنش احساسی عبدالله موحد به بازگشت به ایران

عکس‌| واکنش احساسی عبدالله موحد به بازگشت به ایران

258 258

منبع: khabaronline-1859183

ارسال نظر