کنایه سنگین مربی لیگ برتری به سعید معروف و بهروز عطایی!

ورزش سه نوشت: پیمان اکبری به اتفاقات این روزهای والیبال ایران واکنش نشان داد.

کنایه سنگین مربی لیگ برتری به سعید معروف و بهروز عطایی!

پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران که تیمش توانست در دربی خودروسازان سایپا را با نتیجه سه بر یک شکست دهد پس پایان بازی صحبت‌های جالب و البته با طعنه‌ای زد.

پیمان اکبری درباره حضور سعید معروف در تیم ملی والیبال ایران و همچنین صحبت‌های محمود افشاردوست گفت: من به شخصی کار ندارم ولی خودم در کار مربی گری پله به پله شروع کردم تا به اینجا رسیدم.

او در ادامه گفت: جدای از حضور مربی داخلی یا خارجی هرکسی سرمربی تیم ملی والیبال ایران شود کار بسیار سختی را برای صعود به المپیک خواهد داشت و شانس حضور در المپیک حداکثر ده درصد است.

او در پایان طعنه عجیب و غیر مستقیمی نیز به بهروز عطایی سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران زد و گفت هر کس در آینده سرمربی تیم ملی والیبال ایران شود از دوره قبل عملکرد خیلی بهتری خواهد داشت!

پیمان اکبری که شاید با توجه به سوابق خود در دنیای مربیگری، از عدم حضورش در کاندیدای نهایی سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران ناراحت است و بدین گونه و با این مصاحبه ناراحتی خود را نشان داده است.

گفتنی است پیمان اکبری در اواخر دهه‌ی هشتاد مدتی پس کسب عنوان بهترین بازیکن جام باشگاه‌های آسیا سرمربی تیم پیکان تهران شد و در چندین مقطع و از جمله در این فصل هدایت این تیم را بر عهده داشته است.

5258 258

منبع: khabaronline-1859371

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار