کنایه رونالدو به جوایز مسی: توپ طلا و The Best در حال از دست دادن اعتبارشان هستند!

ستاره پرتغالی تیم النصر دیگر اعتقادی به جوایزی همچون توپ طلا و the best ندارد.

کنایه رونالدو به جوایز مسی: توپ طلا و The Best در حال از دست دادن اعتبارشان هستند!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو در گفت و گویی با نشریه رکورد گفت: اگر به عقب برگردید و ببینید در منچستریونایتد و تیم ملی چه گذشت، مردم در واقع من را تمام‌شده می‌دانستند اما حقیقت این است که من تمرکز کردم و دوران خوبی در النصر داشتم و به همین دلیل ۵۴ گل به ثمر رساندم. من از سطح خودم تعجب نمی‌کنم زیرا می‌دانم هنوز فرصت‌های زیادی برای ارائه دارم. می‌دانم می‌توانم گل‌های زیادی را برای النصر و تیم ملی به ثمر برسانم. بنابراین زدن ۵۴ گل در سطح شخصی باورنکردنی بود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا زدن ۵۴ گل در عربستان با گلزنی لیگ‌های اروپایی متفاوت است، گفت: ۵۴ گلی که به ثمر رساندم، ممکن است برخی بگویند راحت‌تر است چون در عربستان هستم. اما حرفه‌ای‌های فوتبال سختی گل‌زدن را می‌دانند؛ چه در عربستان سعودی، ایتالیا، اسپانیا چه در پرتغال. گل‌زدن در همه جا گل‌زدن است و بله، من به پیشی‌گرفتن از هالند، ام‌باپه و کین افتخار می‌کنم.

او در پایان مراسم توپ طلا و جوایز بهترین‌های فیفا را هم زیر سوال برد و گفت: توپ طلا و The Best در حال از دست دادن اعتبارشان هستند. نمی‌گویم حق مسی نبود اما عملکرد شخصی بازیکنان در یک سال مشخص است.

254 251

منبع: khabaronline-1863530

ارسال نظر