خرید جنجالی پرسپولیس در یک‌قدمی جدایی زودهنگام

انگار خرید مهاجم خارجی به پرسپولیس نمی‌آید و آخرین انتقال خارجی این تیم در این پست هم به سرنوشت قبلی‌ها دچار شد.

خرید جنجالی پرسپولیس در یک‌قدمی جدایی زودهنگام

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ پرسپولیس طی سالیان اخیر تمام توان خود را روی جذب مهاجم خارجی قرار داده و هر بار هم دست خالی بازار را ترک کرده است. سرنوشت مهاجمان خارجی جذب‌شده سرخ‌ها طی سالیان اخیر هم با آمار و کارنامه موفقی همراه نبوده است. نه بودیمیر، نه استوکس و نه البته لوکادیا و اکنون نبیل باهویی!

هر کدام از آنها یا به دلایل فنی و یا انضباطی در نهایت از این تیم جدا شدند و بزرگترین نقطه ضعف سرخ‌ها طی فصول اخیر، به آرزوی چندین ساله هواداران این تیم برای انتقال یک مهاجم با نمایش یکنواخت و گلزن همراه بوده است.

به گزارش ورزش سه، آخرین بازیکنی که قرار است این سیاهه را تکمیل کند نبیل باهویی است. مهاجم سوئدی و جنجالی سرخ‌ها؛ چرا جنجالی؟ چون مهاجمی بود که از همان ابتدا با مخالفت کادرفنی وقت (یحیی گل‌محمدی) همراه شد و با مسئولیت رضا درویش قراردادش را به امضا رساند و پیراهن سرخ‌ها را بر تن کرد.

موضوعی که باعث شد در اتفاقی عجیب یحیی گل‌محمدی در این خصوص واکنش رسمی داشته باشد و حتی علیه مدیریت باشگاه در این خصوص و انتقالی بدون درخواست وی، موضع بگیرد.

نبیل اما آن مهاجمی نبود که سرخ‌ها به دنبال او بودند. بازیکنی که نیم فصل حضورش در پرسپولیس را با تنها یک گل زده و مصدومیت‌های پیاپی به پایان رساند و اکنون نیز گفته می‌شود به خط پایان با این تیم رسیده است. شاید اگر سرخ‌ها تا این لحظه نیز برای اعلام رسمی این موضوع تاخیر داشته‌اند، انتظاری بوده که امید آنها را به معاوضه ختم کرده بود و البته تلاش برای رسیدن به راهی برای پایان همکاری با کمترین خسارت.

نبیل باهویی مهاجم سوئدی که بزرگترین افتخار خود را هم‌تیمی بودن با زلاتان ایبراهیموویچ در صفحه شخصی‌اش به اشتراک گذاشته، اکنون باید در انتظار مراحل پایانی توافق برای پایان همکاری با پرسپولیس باشد. اتفاقی که باعث خواهد شد یک جای خالی دیگر در لیست این تیم شکل گیرد.

در این رابطه گفته می‌شود پرسپولیس که سهمیه خارجی‌اش اکنون با حضور وحدت حنانوف، شهاب زاهدی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، نبیل باهویی و عبدالکریم حسن اشغال شده، طی توافق با این مهاجم سوئدی به دنبال گزینه دیگری خواهد بود و به این ترتیب مهاجم 270هزار دلاری سرخ‌ها با تنها یک گل زده، پیراهن شماره 70 را از تن خارج خواهد کرد. پیراهنی که پیش از این بر تن علی علیپور و شهریار مغانلو بود.

258 258

منبع: khabaronline-1863668

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار