پاسخ تند سروش به اتهامات جنجالی!

سروش رفیعی به حواشی اخیر پرسپولیس واکنش نشان داد.

پاسخ تند سروش به اتهامات جنجالی!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته و به خصوص بعد از انتخاب اوسمار ویه‌را به عنوان سرمربی پرسپولیس، انتقادات زیادی علیه بازیکنان پرسپولیس مطرح بوده و در این بین دو نفر بیشترین میزان انتقاد را متوجه خود دیدند: سروش رفیعی و علیرضا بیرانوند.

یکی از اتهامات این بود که برخی از بازیکنان پرسپولیس ترجیح میدادند اوسمار به عنوان سرمربی انتخاب شود تا باشگاه امکان بهتری برای پرداخت مطالبات آنها داشته باشد. هافبک پرسپولیس امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به این حواشی واکنش نشان داد:

«روی صحبتم با شما هوادار عزیز است. برادر من،خواهر من تمام مشکل ما همینه که حاضر نیستیم در مورد چیزی که میشنویم اطلاعات درستی کسب کنیم یا حداقل فکر کنیم هرچیزی که تو فضای مجازی یه مشت ادم کارکشته که دنبال دلال بازی و نفع خودشون هستن مینویسن باور میکنید. جالب نیست واستون که در این مدت اخیر چرا هر اتفاقی میوفته انگشت اتهام سمت سروش میره !!!!

بازی شمس آذر و داستان ایسلندی نزدنی که بعد خودشون عذر خواهی کردن وقتی حقیقت معلوم شد.الان هم بحث مربی و باند بازی !باند بیرانوند و سروش، یک لحظه به این فکر کردید که اگر گواردیولا با ۱۵ میلیون دلار بشه مربی چه ربطی به قرارداد من و بازیکنان دیگه داره ؟!ما قرارداد داریم و باشگاه تعهد به پرداخت،پس از نظر مالی چه فرقی واسه بازیکن داره ؟

اما فرق واسه تیم و هوادار داره که هنوز درگیر پول رادو و پنجره بسته است !!حتی حاضر نیستید فکر کنید آیا واسه علی بیرانوند فرقی داره چه کسی مربی باشه ؟ هر کس بیاد که علی بازی میکنه مگه از یحیی سختگیر تر داشتیم تو بحث فنی؟

سال گذشته ۱۱ هفته من بیرون بودم،مگه کسی اعتراضی از من دید که الان نگران جایگاهم باشم با اومدن هر کسی ؟این تیم ۲۵ بازیکن دارهو حتی حاضر نیستید یک لحظه به این فکر کنید چطور سروش تصمیم میگیره واسه همه؟مگه تیم کاپیتان هاشو نداره ؟مگه تیم کادر مدریتی و هیأت مدیره نداره ؟اگر مشورتی هم صورت گرفته اول با کاپیتان ها بوده بعد با بقیه !

مشکل ما مردم اینه هرکس واسمون سیاه بازی دراره و پشت منفعت خودش قایم بشه ادم خوبست ولی من اینجوری یاد گرفتم که صداقت همیشه برنده است حتی اگر به ضررم تموم بشه. حرف زیاده،اگر نمیگم بخاطر ارامش و موفقیت تیم دلیل نمیشه با سکوت کسانی باید حرف بزنن هجمه روی من و علی باشهاما یادتون نره دوستانگر پرده بر اُفتد نه تو مانی و نه من !!!!!التماس تفکر»

258 258

منبع: khabaronline-1866678

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار