ایران یک - قطر یک / اعتراض نکنید VAR هست!/ تا دقیقه ۲۰

ایران و قطر از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف هم می‌روند.

ایران یک - قطر یک / اعتراض نکنید VAR  هست!/ تا دقیقه ۲۰

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ امشب (چهارشنبه) در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه الثمامه به مصاف قطر می‌رود.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان، سعید عزت‌اللهی، امید ابراهیمی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و مهدی طارمی.

ترکیب قطر: مشعل برشام، جابر عبدالسلام، پدرو کوریا، المهدی علی مختار، محمد وعد البیاتی، یوسف عبدالرزاق، اکرم عفیف، لوکاس مندس، همام احمد، معز علی و احمد فتحی عبدالله.

بازی دو تیم در حالی آغاز شد که در همان دقایق ابتدایی بازی یعنی در دقیقه سوم،سردار آزمون روی یک برگردان زیبا موفق شد نخستین گل ایران را به ثمر برساند.

شرح گل:

این گل از روی پاس در عمق جهانبخش آغاز شد. جایی که مهدی طارمی با فراری تند و تیز مانع از عبور توپ از خط عرضی و بیرون رفتن آن شد که محمد وعد با ضربه ای به توپ، آن را راهی کرنر کرد.جهانبخش این اوت را بلند به روی دروازه ارسال کرد که سعید عزت اللهی در تیر یک با ضربه سر، آن را به تیر دوم فرستاد که پدرو میگل قبل از سردار ضربه ای به توپ زد.

در ادامه بازی و در شرایطی که ایران سوار بر بازی بود پشت محوطه هجده قدم قطری ها مهدی طارمی سرنگون شد که داور بازی دستور به ادامه بازی داد.این اتفاق در حالی افتاد که تقریبا همه نیمکت ایران به نشانه اعتراض از جای خودشان بلند شدند! اتفاقی که با وجود سیستم ویدئو چک نباید بیفتد.پس از این اعتراض داور به مهدی طارمی کارت زرد نشان داد تا دیگر این کار را تکرار نکند.

در دقیقه ۱۷جاسم ابوالسلام روی پاس اکرم عفیف موفق شد گل تساوی قرار را وارد دروازه ایران کند.گلی که با برخورد به مدافعان ایران بلوکه شد تا دور از دستان بیراوند به گل تبدیل شود.

به‌روزرسانی می‌شود...

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: khabaronline-1870404

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار