ستاره سابق رئال جای ژاوی را می‌گیرد؟

به نظر می‌رسد که بارسلونا شرایط ژابی آلونسو، سرمربی بایرلورکوزن، را هم برای جانشینی ژاوی زیر نظر دارد.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تصمیم ژاوی برای اعلام جدایی‌اش از بارسلونا در پایان فصل جاری باعث شد که شایعات بسیاری درباره جانشینی که قرار است از فصل آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد مطرح شود.

رسانه‌های اسپانیایی در روزهای اخیر مربیان متفاوتی را به عنوان گزینه احتمالی بارسا برای فصل آینده معرفی کرده‌اند و جست‌وجوی این باشگاه برای انتخاب یک مربی مطمئن و البته نام‌آشنا هم از همان زمان آغاز شده است تا هرچه سریع‌تر تصمیم نهایی گرفته شود.

به نقل از ورزش سه در روزهای اخیر نام مربیانی چون یورگن کلوپ در کنار نام این تیم به گوش می‌رسید اما حالا روزنامه موندو دیپورتیوو در خبری عجیب و غیرمنتظره از ژابی به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی بارسا نام برده است.

این در حالی است که ژابی پیش از این تجربه بازی در رئال مادرید را دارد و در طول این مدت و پس از درخشش روی نیمکت لورکوزن هم بسیاری از او به عنوان گزینه اصلی جانشینی کارلو آنچلوتی پس از پایان دوران حضورش در رئال نام می‌بردند.

او همچنین یکی از گزینه‌های جدی لیورپول برای فصل آینده است که یورگن کلوپ دیگر در این تیم حضور نخواهد داشت و شاید مطرح شدن نامش در این فهرست به همین دلیل هم کمی عجیب به نظر برسد.

257 251

منبع: khabaronline-1870898

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار