عکس | ستاره جدید تراکتور از اروپا رسید

باشگاه تراکتور به توافق نهایی با ستاره صربستانی شاغل در لیگ یونان رسید.

عکس | ستاره جدید تراکتور از اروپا رسید

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم فوتبال تراکتور که در نقل و انتقالات زمستانی دو خرید انجام داده و رسما با سجاد آشوری و رحمان جعفری قرارداد بسته بود، امروز از یک بازیکن جدید دیگرش که در آستانه عقد قرارداد هستند، رونمایی کرد تا او را جایگزین رومل کیوتو، خرید خارجی اخیر و البته جدا شده‌اش کند.

در گزارش ورزش سه آمده است: باشگاه تراکتور در اطلاعیه‌ای کوتاه اعلام کرد: «میلوش دلتیچ وینگر صربستانی شاغل در لیگ یونان برای پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی و انجام مذاکرات نهایی با باشگاه تراکتور، دقایقی قبل وارد تبریز شد.»

میلوش دِلِتیچ که تحت قرارداد باشگاه وولوس یونان بوده، در دور رفت همین فصل در سوپر لیگ این کشور 19 بار به میدان رفت که چهار گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد، اما با توجه به پیشنهاد باشگاه تراکتور تصمیم به جدایی گرفت تا راهی ایران شود.

1991079

این بازیکن 30 ساله که طی یک سال و نیم اخیر در وولوس یونان عضویت داشته، در سالیان اخیر برای تیم‌های لامیا، آستراس تریپولی، آ. ا. ک آتن و لاریسا در سوپر لیگ یونان، آنورتوسیس در لیگ یک قبرس و رادنیک کرواسی به میدان رفته بود که حالا تصمیم به حضور در ایران و تراکتور گرفته است.

دلتیچ فصل گذشته نیز 32 بازی برای وولوس در سوپر لیگ یونان انجام داد که 6 گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد، اما در فصل جاری عملکرد بهتری با زدن 4 گل و یک پاس گل در 19 مسابقه داشته که قرار است به خط حمله تراکتور اضافه شود.

1991080

این ستاره صربستانی در فصل 22-2021 لیگ کنفرانس اروپا نیز هفت بازی انجام داد که توانست یک گل هم در این رقابت‌ها به ثمر رساند و در لیگ اروپا نیز تجربه انجام دو بازی را دارد.

باشگاه تراکتور اخیرا برای جایگزینی آلوارو خیمنز که در نیم‌فصل از این تیم جدا شد، رومل کیوتو را به خدمت گرفت ولی پاکو خمس این بازیکن را تایید نکرد تا او راهی لیگ عربستان شود و اکنون نیز سرخ‌پوشان تبریزی در آستانه عقد قرارداد با دلتیچ قرار داشته باشند.

251 251

منبع: khabaronline-1873166

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار