کیلیان امباپه برای رئال مادرید مشکل ساز خواهد شد

ستاره سابق فوتبال فرانسه به کهکشانی‌ها راجع به عواقب جذب ام باپه هشدار داد.

کیلیان امباپه برای رئال مادرید مشکل ساز خواهد شد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ در پی اعلام کیلیان ام باپه مبنی بر ترک پاری سن ژرمن در انتهای فصل جاری، همه چیز مهیای انتقال این ستاره فرانسوی به رئال مادرید شده است و به نظر می رسد دو طرف پس از سال‌ها، به آرزوی دیرین خود دست خواهند یافت.

با این حال، امانوئل پتی چندان به آینده ام باپه در رئال مادرید خوش‌بین نیست و در مصاحبه با AS، به بیان مشکلات احتمالی حضور این ستاره در سانتیاگو برنابئو پرداخت:

انتقال ام باپه به رئال مادرید ممکن است برای این باشگاه مشکل ساز شود. دستمزد بالاتر او نسبت به دیگر بازیکنان رئال مادرید و هم‌چنین جنگ بر سر تصاحب قدرت رهبری در رختکن و زمین می توانند برای رئال مادرید دردسر ایجاد کنند.

پتی در ادامه افزود:

ام باپه اخیرا در پست فوروارد به بازی گرفته شده است و همه ما می دانیم که او در پست‌های تهاجمی دیگر، عملکرد بهتری نسبت به حضور در پست فوروارد دارد. با توجه به اینکه بلینگام و وینیسیوس عملکرد درخشانی در فصل جاری داشته‌اند، ام باپه در رئال مادرید هم باید در همین پست فوروارد به میدان برود. در مورد انتقال ام باپه به رئال مادرید هزاران سوال وجود دارد که کسی پاسخ آن‌ها را نمی داند.

257 251

منبع: khabaronline-1875730

ارسال نظر