رضازاده: از درد شدید انگشت پا کارم به بیمارستان کشید

حسین رضازاده در بیمارستان بستری شد و یک عمل جراحی انجام داد.

رضازاده: از درد شدید انگشت پا کارم به بیمارستان کشید

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ «حسین رضازاده»، قویترین مرد دنیا و قهرمان پیشین وزنه‌برداری جهان و المپیک دردسته فوق سنگین به دلیل عوارض ناشی از بیماری دیابت در بیمارستان ساسان بستری شد و پایش را جراحی کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رضازاده با تشخیص پزشک معالج شست پای رضازاده را که ملتهب شده بود و دچارعفونت شده بود، جراحی کرد و دستور داد برای کنترل بیشتر این قهرمان بزرگ کشورمان یکی، دو روز رضازاده بستری شود و تحت مراقبت‌های ویژه قرار بگیرد. قهرمان بازی‌های المپیک 2000 و 2004 سیدنی و آتن بابیان این مطلب که مجبور شده بخاطر التهاب بیش از حد انگشت پایش، به دستور پزشک آنرا جراحی کند. تاکید دارد که حال عمومی‌اش خوب است و اهالی ورزش و مردم عزیز ایران از بابت وضعیت او نگران نباشند.

از درد شدید انگشت پا کارم به بیمارستان کشید

حسین رضازاده فوق ستاره سالهای نه چندان دور ورزش و وزنه‌برداری ایران در دسته فوق سنگین که سالها به عنوان قویترین مرد وزنه‌برداری جهان دردسته فوق سنگین یکه ‌تاز بود و بی رقیب، با بیان این مطلب که مجبور شده بخاطر درد شدید و التهابی که از ناحیه انگشت پایش احساس می‌کرده به بیمارستان و پزشک معالجش مراجعه کند در خصوص بستری شدنش می‌گوید:«چندروزی بود که درناحیه انگشت شست پایم درد احساس می‌کردم. اما خیالم این بود که بخاطر ورزش است و پیاده روی که داشتم. اما روز گذشته به قدری این درد شدید شد که دیگر برایم محرض شد که این موضوع مربوط می‌شود به بیماری دیابتم.»

رییس اسبق فدراسیون وزنه‌برداری ایران و مسئول حال حاضر کمیته فنی این مجموع ادامه می‌دهد:«وقتی دیدم دردم تمامی ندارد، سریعا خودم را به بیمارستان ساسان رساندم و رفتم سراغ پزشک معالجم تا ببینید وضعیتم چطور است. پزشک وقتی التهاب شدید پایم را دید، به سرعت دستور بستری شدنم را داد و تاکید کرد برای اینکه بهبودی حاصل شود و دچار مشکل جدی نشوم، حتما باید جراحی روی پایم داشته باشم. چون بجز این راهی برای بهبودی نیست.»

جراحی پایم سنگین نبود

رضازاده درخصوص جراحی که روی پایش داشته است می‌گوید:«خداراشکر التهاب پایم خیلی جدی نشده بود و من چون سریع خودم را به بیمارستان رساندم تحت مراقبت ویژه در بیمارستان ساسان تهران قرارگرفتم و تیم پزشکی و پرستاری مجربی که اینجا هستند، خیلی به من محبت داشتند و تحت مراقبت ویژه قرار گرفتم. الان هم بعد از جراحی که داشتم شرایطو حال عمومی‌ام به لطف خداوند خوب است. اما چون پزشک دستور داده است دو، سه روزی در بیمارستان بستری هستم و تحت مراقبت تا احیانا مشکلی برایم رخ ندهد. ممنون لطف و محبت مردم و تمامی دوستان و اهالی ورزش هشتم که به من لطف داشته و دارند. خواهشم از عزیزان این است که نگران نباشند. من حالم خوب است و همه چیز تحت کنترل تیم پزشکی است. به امید خدا بزودی مرخص خواهم شد.»

258 258

منبع: khabaronline-1875959

ارسال نظر