تساوی استقلال به سود پرسپولیس و سپاهان؛ ماشاریپوف با گل آغاز کرد

دیدار تیم‌های فوتبال ملوان و استقلال در هفته هفدهم لیگ برتر با تساوی همراه بود.

تساوی استقلال به سود پرسپولیس و سپاهان؛ ماشاریپوف با گل آغاز کرد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم‌های فوتبال ملوان انزلی و استقلال از ساعت 17:15 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت. محمدرضا سلیمانی برای ملوان و جلال‌الدین ماشاریپوف برای استقلال در این بازی گل زدند.

ترکیب ملوان: حبیب فرعباسی، میلاد باقری، آرمان اکوان، حامد نورمحمدی، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، پویا پورعلی، مهران احمدی، محمدرضا بردبار، رضا جعفری و محمدرضا سلیمانی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، امید حامدی‌فر، مهدی مهدی‌پور، گوستاوو بلانکو و جلال‌الدین ماشاریپوف.

داور: علی‌اصغر مومنی

دقیقه 23: امید حامدی‌فر، هافبک استقلال به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 26: ملوانی‌ها با توپ‌گیری به سمت دروازه استقلال نزدیک شدند و شوت رضا جعفری را سیدحسین حسینی ناقص دفع کرد تا مدافعان توپ را به کرنر بفرستند.

دقیقه 33: ضربه زمینی بلانکو از کنار دروازه ملوان به بیرون رفت.

دقیقه 40: بلانکو یکبار دیگر صاحب موقعیت شد که ضربه‌اش راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 45: پاس قطری رافائل سیلوا به صالح حردانی رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی ضربه‌اش به سینه حمید فرعباسی دروازه‌بان ملوان برخورد کرد.

دقیقه 2+45: پدرام قاضی‌پور با خطا روی صالح حردانی از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 3+45: مهدی مهدی‌پور از روی ضربه ایستگاهی توپی ارسال کرد که ضربه سر روزبه چشمی به شکل خطرناکی از کنار دروازه ملوان به بیرون رفت.

دقیقه 65: ارسال بلند پشت مدافعان استقلال در سمت راست زمین را مجید عیدی با فرار سریع تبدیل به موقعیت جدی کرد که پاس در عرض او را محمدرضا سلیمانی تبدیل به گل کرد.

دقیقه 66: ثانیه‌هایی از خوشحالی ملوانان نگذشته بود که سید ابوالفضل جلالی با نفوذ تند و تیز از سمت چپ زمین به بهترین شکل از پاس بلند سیلوا استفاده کرد و پاس در عمق او را ماشاریپوف بدون مکث و شوت زمینی به تور دروازه چسباند.

دقیقه 70: شوت راه دور جلالی با کمترین فاصله از تیرک عمودی دروازه ملوان رد شد.

دقیقه 73: ماشاریپوف به زیبایی توپ را در میانه زمین قطع کرد و به مهدی پور رساند، اما شوت او بی دقت بود به مرکز دروازه رفت تا دراختیار فرعباسی قرار بگیرد.

258 258

منبع: khabaronline-1876031

ارسال نظر