درویش: باید کارت زرد بیرانوند را در گینس ثبت کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مالیات قرارداد رادوشوویچ حدود ۱۱ میلیارد برای باشگاه هزینه داشت و پیش از این هم حدود ۷۰ میلیارد بابت طلبش هزینه کرده بودیم تا در مجموع ۸۰ میلیارد تومان این بازیکن از پرسپولیس پول دریافت کرده باشد.

درویش: باید کارت زرد بیرانوند را در گینس ثبت کرد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ رضا درویش در خصوص فسخ قرارداد شهاب زاهدی مهاجم نیم فصل اول این تیم اظهار داشت: زاهدی خودش اصرار به جدایی از تیم داشت. او در دو، سه هفته اخیر بابت فسخ قرارداد بسیار به باشگاه مراجعه می‌کرد و در یکی، دو مسابقه اخیر هم تمرکز لازم را در زمین بازی نداشت و از موقعیت‌های خود استفاده نکرد و به من اعلام کرد از نظر روحی تمرکز ندارم.

او ادامه داد: اوسمار با من تماس گرفت و اعلام کرد بازیکنی که دلش با تیم نیست بهتر است که جدا شود. ما از لحاظ فنی به زاهدی نیاز داشتیم اما خود او دوست داشت تا فوتبال خود را در باشگاه دیگری دنبال کند. زاهدی برای فسخ قرارداد مبلغ خوبی را به باشگاه داد و به نوعی می‌توان گفت بیشتر از آن چیزی که ما به او حقوق داده بودیم برای فسخ قرارداد خود هزینه کرد اما ما دوست داشتیم تا از او در نیم فصل دوم هم بهره ببریم.

درویش افزود: بازیکنانی که در این پنجره نقل و انتقالاتی جذب شده‌اند از لحاظ کیفیت به زعم خیلی از کارشناسان در ۱۰، ۱۲ سال اخیر کم نظیر بوده است. خدا را شکر مشکل مالیات قرارداد «بوژیدار رادوشوویچ» حل شد و آی‌تی‌سی بازیکنان جدید هم صادر شده و می‌توانیم از آنها در دیدارهای نیم فصل دوم استفاده کنیم. خیلی از مسؤولان در روند پرداخت مالیات رادوشوویچ به ما کمک کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

او خاطر نشان کرد: مالیات قرارداد رادوشوویچ حدود ۱۱ میلیارد برای باشگاه هزینه داشت و پیش از این هم حدود ۷۰ میلیارد بابت طلبش هزینه کرده بودیم تا در مجموع ۸۰ میلیارد تومان این بازیکن از پرسپولیس پول دریافت کرده باشد در صورتی که من می‌توانستم با این پول هزینه تیم‌های پایه و… در باشگاه را پرداخت کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت از محمد عمری بیان کرد: طبق دستورالعملی که سازمان نظام وظیفه عمومی اعلام کرد بازیکنانی که سرباز بودند می‌توانستند تا پایان فصل جاری در تیم‌های خود باقی بمانند اما این بازیکن بی اخلاقی کرد و بدون اینکه به ما بگوید کارهای خود را انجام داد و سرباز شد و به همین جهت از او شکایت کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد با مرتضی پورعلی گنجی گفت: او اکنون در سفر است و پس از بازگشت به تهران با او جلسه خواهیم داشت و قراردادش تمدید می‌شود.

او در پایان در خصوص اخطار علیرضا بیرانوند در دیدار با تراکتور بیان کرد: باید کارت زرد بیرانوند را در گینس ثبت کرد. برای اولین بار به بازیکنی که مصدوم بود داور کارت زرد داد و این رفتار داور در نوع خودش کم نظیر است. در بازی با آلومینیوم هم پیش از اینکه گل دریافت کنیم داور باید یک پنالتی برای ما اعلام می‌کرد و آلومینیوم بدون اینکه موقعیت گلی داشته باشد توانست ما را شکست دهد.

257 251

منبع: khabaronline-1877765

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار