عکس‌| بهت یک استقلالی از شاهکار روزبه چشمی

بهت‌زدگی ابوالفضل جلالی پس از گل روزبه چشمی صحنه جالبی را رقم زد!

عکس‌| بهت یک استقلالی از شاهکار روزبه چشمی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ گل روزبه چشمی در بازی با سپاهان به قدری زیبا بود که ابوالفضل جلالی، مدافع چپ استقلال، واکنش عجیبی نسبت به این صحنه نشان داد و باورش نمی‌شد که ضربه چشمی از آن فاصله دور از دست‌های نیازمند به تور دروازه سپاهان چسبیده است.

به گزارش ورزش سه، در شلوغی نزدیک محوطه جریمه سیاوش یزدانی توپ را با ضربه سر دفع کرد و روزبه چشمی با استپ کردن توپ و ضربه روی پا توپ را به جایی فرستاد که شیرجه بلند پیام نیازمند و تلاش او برای مهار توپ بی‌فایده بود.

پس از گل شدن توپ ابوالفضل جلالی رو به نیمکت استقلال با تعجب نگاه می‌کرد و دستانش را روی سر خود گذاشته بود، او پس از چند ثانیه بهت‌زدگی به جمع بازیکنان استقلال اضافه شد و روی سر روزبه چشمی پرید و در خوشحالی گل او شرکت کرد

1995584

روزبه چشمی در بازی با ولز هم با ضربه مهار نشدنی برای تیم ملی ایران گلزنی کرد و در آن زمان هم دیگر بازیکنان ایران از گلزنی او شوکه شده بودند و خوشحالی جالبی با او انجام دادند.

هافبک استقلال در این مسابقه نشان داد که میل زیادی به گلزنی ندارد، اما در مسابقات بزرگ اگر شرایط گره خورده باشد می‌توان روی ضربات از راه دور او حساب کرد!

258 258

منبع: khabaronline-1877975

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار