سکوت نکونام شکسته شد؛ خدا را شکر دشمن شاد نشدیم!

جواد نکونام در پایان بازی با سپاهان و در گفت‌وگوی کوتاهی که داشت پیروزی بزرگ تیمش را به هواداران استقلال تقدیم کرد.

سکوت نکونام شکسته شد؛ خدا را شکر دشمن شاد نشدیم!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ جواد نکونام یکی از مهمترین بازی‌های فصل را برد تا تیمش در صدر جدول شرایط بهتری پیدا کند. او و شاگردانش انتقام شکست بازی رفت را هم از سپاهان پر مهره گرفتند. نکونام بعد از بازی به داخل زمین رفت و از تک تک بازیکنان استقلال و البته هواداران این تیم تشکر کرد.

نکونام پس از بازی در گفتگو با خبرورزشی گفت: من قصد حضور در کنفرانس مطبوعاتی را ندارم و تمام تمرکزم روی بازی‌های استقلال است تا انشاالله شرمنده هواداران استقلال نشویم. در مورد بازی با سپاهان هم همین قدر بگویم که خدا را شکر دشمن شاد نشدیم و من این پیروزی خوب را به همه هواداران استقلال تقدیم می‌کنم و یک تشکر ویژه هم از هوادارانی دارم که در این هوای سرد تهران به ورشگاه آمدند و مثل همیشه ما را حمایت کردند.

نکونام در ادامه گفت: در نیم فصل دوم هیچ دیداری ساده نیست و بازیهای جام حذفی هم همین شرایط را دارد. مقابل سپاهان بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند و توانایی‌های خود را با وجود همه مشکلات نشان دادند. من واقعا از آنها ممنونم که تعصب خود را به پیراهن و هواداران استقلال نشان دادند و امیدوارم در بازیهای باقی مانده هم همین طور پرتلاش ظاهر شوند.

258 258

منبع: khabaronline-1878263

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار