تکلیف حضور احمد نوراللهی و افشین قطبی در تیم ملی مشخص شد؟

اهالی تیم ملی دو سوال ذهنشان را مشغول کرده است. آیا احمد نوراللهی به تیم ملی بر می گردد؟ آیا افشین قطبی به کادر فنی تیم ملی ملحق خواهد شد؟

تکلیف حضور احمد نوراللهی و افشین قطبی در تیم ملی مشخص شد؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ پرس و جوی ما از فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه آیا احمد نوراللهی به اردوی جدید تیم ملی در اسفند ماه حضور خواهد داشت یا نه به این نتیجه منجر شد که امیر قلعه نویی از نظر فنی به این بازیکن علاقه مند است و دوست دارد این بازیکن را در اردوی تیم ملی داشته باشد اما این بازیکن برای بازگشت دوباره به اردوی تیم ملی هیچ پالسی از خود نشان نداده است و طبیعتا تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد، قلعه نویی، او را دعوت نخواهد کرد.

در گزارش خبرورزشی آمده است: در مورد حضور افشین قطبی در اردوی تیم ملی، فعلا درخواست رسمی برای این مربی ارسال نشده است. امیر قلعه نویی تنها تلویحا در یک برنامه تلویزیونی برای حضور افشین قطبی در اردوی تیم ملی ابراز تمایل کرده است. از آنجایی که درخواست رسمی برای این مربی از سوی فدراسیون فوتبال ارسال نشده است، افشین قطبی هم مایل نیست در این زمینه صحبتی داشته باشد.

تیم ملی اسفند ماه اردو می زند تا در فیفا دی فروردین ماه به میدان برود و دو بازی رسمی در مقدماتی جام جهانی بعدی با ترکمنستان برگزار کند.

251 251

منبع: khabaronline-1881541

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار