عکس| مسی یه تار مو با رباط صلیبی فاصله داشت!

لیونل مسی، ستاره اینترمیامی، با خوش شانسی در بازی مقابل نشویل اس‌سی دچار مصدومیت سنگین نشد.

عکس| مسی یه تار مو با رباط صلیبی فاصله داشت!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ لیونل مسی پس از اینکه از یک خطای خشن جان سالم به در برد، در تساوی مقابل نشویل اس‌سی موفق شد تا پایان بازی در ترکیب اینترمیامی حضور داشته باشد.

به گزارش ورزش سه اینترمیامی به لطف قهرمانی فصل گذشته لیگز کاپ در رقابت‌های کونکاکاف چمپیونزکاپ به میدان می‌رفت. آن‌ها در مرحله یک هشتم نهایی وارد این رقابت‌ها شدند و اولین حریف آن‌ها تیمی بود که برای قهرمانی در لیگز کاپ از پیش رو برداشته بودند.

اینترمیامی در این بازی با دو گل عقب افتاده بود که گل دقیقه 52 لیونل مسی و ۵+۹۰ لیونل مسی به تساوی رسید و از شکست فرار کرد.

مسی البته خوش شانس بود که موفق شد این بازی را بدون مشکل به پایان برساند و از یک مصدومیت سنگین که می‌توانست او را ماه‌ها از میادین دور نگه دارد، نجات پیدا کرد.

مطابق تصاویر منتشر شده از این بازی، در دقیقه 76، لوکاس مک ناتون، مدافع نشویل به طرز عجیبی برای دریافت توپ به سمت مسی حمله‌ور می‌شود. این بازیکن بلندقامت بدون توجه به موقعیت توپ با انتهای استوک خود به داخل زانوی مسی ضربه زد.

1999082

کاپیتان تیم ملی آرژانتین بلافاصله با درد شدید روی زمین افتاد و فریادش بلند شد اما پس از ارزیابی تیم پزشکی، اجازه ادامه کار را پیدا کرد و تمام 90 دقیقه را بازی کرد.

نکته جالب اینکه مک ناتون حتی کارت زرد هم دریافت نکرد، که این اتفاق لیونل مسی را خشمگین کرد و به همین دلیل برای لحظاتی به داور اعتراض کرد.

تاتا مارتینو، سرمربی اینترمیامی، در کنفرانس خبری پس از بازی تایید کرد که مسی مشکلی از بابت مصدومیت ندارد و نگرانی طرفداران این ستاره آرژانتینی را برطرف کرد: "لئو مسی بازی را به خوبی تمام کرد. او قبلا کمی خسته بود اما همه چیز خوب است."

منبع: khabaronline-1881845

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار