استقلال با برد و صدرنشینی به دربی رسید

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر با برتری میهمان خاتمه یافت.

استقلال با برد و صدرنشینی به دربی رسید

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال از ساعت 19:45 امروز (جمعه) در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. گوستاوو بلانکو که فقط یک گل برای آبی‌پوشان در این فصل به ثمر رسانده بود، در دقیقه 41 تک گل این نیمه را به ثمر رساند.

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، محمود مطلق‌زاده، جواد آقایی‌پور، آسو رستم، حسین ساکی، تورسنوف، روبرتو، حسین احمدی، علیرضا خوشکفا، متین کریم‌زاده و عثمان الدونگ.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، گوستاوو بلانکو و جلال‌الدین ماشاریپوف.

داور: موعود بنیادی‌فر

دقیقه 5: شوت جواد آقایی‌پور را سید حسین حسینی در آغوش گرفت.

دقیقه 18: ضربه سر بلانکو پس از برخورد به مدافع استقلال خوزستان به کرنر رفت.

دقیقه 19: توپ ارسالی از نقطه کرنر دوباره به بلانکو رسید که توپ او بلوکه شد و در ادامه شوت زمینی رافائل سیلوا از کنار دروازه استقلال خوزستان راهی اوت شد.

دقیقه 38: ارسال خوب صالح حردانی به ماشاریپوف رسید و این بازیکن قصد داشت با ضربه نمایشی دروازه استقلال خوزستان را باز کند ولی ضربه‌اش در چارچوب نبود.

دقیقه 39: اعتراض آسو رستم به داور باعث شد با کارت زرد جریمه شود.

دقیقه 41: ابوالفضل جلالی با توپ‌گیری از بازیکن استقلال خوزستان آن را به ماشاریپوف رساند. هافبک ازبکستانی ارسال دقیقی به محوطه جریمه داشت و بلانکو، مهاجم آرژانتینی استقلال با ضربه سر دروازه تیم میزبان را باز کرد.

دقیقه 45: بلانکو یکبار دیگر با ارسال توپ صاحب موقعیت شد ولی این بار فرزین گروسیان ضربه سر مهاجم آرژانتینی را گرفت. چند ثانیه بعد شوت روزبه چشمی از کنار دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 48: در ابتدای نیمه دوم گوستاوو بلانکو از زاویه بسته شانس گلزنی خود را با شوت زمینی امتحان کرد که گروسیان به سادگی توپ را در آغوش کشید.
دقیقه 50: ضربه جلال‌الدین ماشاریپوف با اختلاف اندک از کنار دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 57: آرش رضاوند از داخل محوطه جریمه ضربه روی پای محکمی را به سمت دروازه گروسیان شلیک کرد و واکنش خوب گروسیان مانع گلزنی استقلالی ها شد، در ادامه ابولفضل جلالی صاحب موقعیت شد که داور این صحنه را آفساید اعلام کرد تا ضربه رضاوند در ریباند که به گل تبدیل شد آفساید اعلام شود.
دقیقه 66: ضربه سر آسو رستم در آستانه ورود به دروازه به مدافع استقلال برخورد کرد که بازیکنان استقلال خوزستان اعتقاد داشتند این صحنه باید پنالتی اعلام شود.

دقیقه 87: توپ گیری خوب مهدی پور و پاس او برای پیمان بابایی با ضربه عجولانه این بازیکن همراه شد و توپ با اختلاف به بیرون رفت.
دقیقه 90: ضدحمله بازیکنان استقلال خوزستان خطر جدی را روی دروازه استقلال شکل داد، پاس آسو رستم روی خط محوطه شش قدم به پیمان رنجبری رسید که ضربه این بازیکن در آخرین لحظه با دخالت روزبه چشمی دفع شد.

دقیقه 90+5: در شلوغی محوطه جریمه بازیکنان استقلال خوزستان چندین مرتبه در موقعیت گلزنی قرار گرفتند اما هر بار مدافعان استقلال توپ را از مقابل آنها دفع کردند.
دقیقه 90+6: ارسال روی دروازه استقلال با عبور توپ از مقابل عثمان اندوگ همراه شد تا آبی‌های تهران نفس راحتی بکشند.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: khabaronline-1882034

ارسال نظر