پیام سالیوان به وفایی: برو قهرمان شو پسر

برترین اسنوکرباز ایرانی در خصوص گفت‌وگویش با سالیوان بعد از شکست او گفت: آخر بازی یکدیگر را در آغوش کشیدیم و او در گوش من گفت که الان دیگه برو و ببرش (قهرمان شو)، تو می‌توانی ببریش.

پیام سالیوان به وفایی: برو قهرمان شو پسر

یه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حسین وفایی، برترین نماینده اسنوکر ایران پس از پیروزی مقابل اُسالیوان، اسطوره جهان اظهار داشت: حس خیلی خوبی دارم ولی اگر بخواهم صادق باشم، باید بگویم که هنوز به خاطر از دست دادن یکی از توپ‌های قرمز شوکه هستم. در واقع خیلی زود پایین رفتم پس چشمانم هیچ جایی رو نمی‌دید. از دست دادن اون توپ جبران ناپذیر بود و به یکباره کل بازی تغییر کرد و فکر کردم قراره که ببازم. بعد از آن ناامیدی یک شانسی پیدا کردم که به بازی برگردم باید بگویم که کمی هم شانس در این بازی دخیل بود. در نهایت خوشحالم که توانستم برنده بازی باشم.

به نقل از ایرنا وی ادامه داد: سالیوان قهرمان من هست و بازی کردن با او نیز مثل به حقیقت پیوستن یک رویا است چه برسد به آنکه او را ببرم. آخر بازی هم دیگر را در آغوش کشیدیم و او در گوش من گفت که الان دیگه برو و ببرش (قهرمان شو)، تو می‌توانی ببریش و منم گفتم که بهترین خودم را می‌گذارم. به نظرم اگر به اندازه کافی خوب باشم، باید در همه تورنمنت‌ها باشم. پس باید بهترین خودم رو بذارم تا در این تورنمنت قهرمان شوم.

وفایی در مورد فشار عصبی خود حین بازی عنوان کرد: بعد از خراب کردن توپ قرمز در بازی آخر خیلی عصبی بودم و باید خودم را کنترل می‌کردم ولی از درون دوست داشتم که گریه کنم. مدام با خودم تکرار می‌کردم که چرا آن را از دست دادم. از دست دادن آن توپ به این دلیل بود که وقتی روی میز بودم، جای توپ‌های قرمز را بررسی کردم و با خودم گفتم که دیگر این بازی تمومه و من برنده هستم ولی به یکباره توپ قرمز ساده‌ای از دستم پرید. البته به نظر من هر ۲ نفر ما آنقدر هم خوب بازی نکردیم ولی در کل کیفیت بازی خیلی خوب بود.

257 251

منبع: khabaronline-1886705

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار