ماجرای استقلالی نشدن ستاره جوان تیم ملی

مدافع ملی‌پوش گل‌گهر سیرجان امروز دلیل نرفتن خود به استقلال را در ابتدای فصل فاش کرد.

ماجرای استقلالی نشدن ستاره جوان تیم ملی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ سامان فلاح مدافع 22 ساله‌ای که این روزها در اردوی تیم ملی حضور دارد و یکی از بازیکنان مورد اعتماد امیر قلعه‌نویی در نقل و انتقالات اول فصل یکی از چهره‌های خبرساز بود.

به نقل از ورزش سه فلاح با وجود اینکه با باشگاه پیکان قرارداد داشت، اما در نهایت به گل گهر سیرجان پیوست و این در حالی است که باشگاه‌های مطرح دیگری نیز خواهان جذب او بودند.

این مدافع جوان امروز در گفت‌وگویی که در برنامه نوروز فوتبالی انجام داد، در این باره صحبت کرد. او گفت: «پیشنهاد از استقلال و پرسپولیس واقعا وجود داشت اما تا وقتی که آن اتفاق (تصادف) رخ نداده بود. بعد از تصادف ۳ ماه از فوتبال دور بودم و پس از آن تازه نرم‌دوی را تازه شروع کردم.»

مدافع جوان گل‌گهر سیرجان همچنین افزود: «باشگاه پیکان هم خیلی با رفتنم موافق نبود ولی دوست داشتم که جایی بروم تا پیشرفت کنم. حتی موضوع لژیونر شدنم نیز مطرح بود. از سوی دیگر مبلغ رضایت‌نامه‌ام هم طوری بود که فقط باشگاه‌های خصوصی توان پرداخت آن را داشتند.»

فلاح همچنین گفت: «آن زمان پیشنهادات استقلال جدی‌تر بود و به همان دلیلی که گفتم (مبلغ رضایتنامه) حضورم در استقلال منتفی شد. البته این را هم بگویم که بعد از تصادفی که داشتم، پرسپولیس و سپاهان پیشنهادشان را پس گرفتند و دیگر من را نمی‌خواستند.»

257 251

منبع: khabaronline-1887392

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار