رئال نیازی به امباپه ندارد!

تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید، می‌گوید این تیم بدون کیلیان امباپه هم عالی است.

رئال نیازی به امباپه ندارد!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ بحث پیوستن امباپه به رئال مادرید در پایان فصل جاری و با اتمام مهلت قراردادش با باشگاه پاری سن ژرمن به بحث داغ این روزهای فوتبال تبدیل شده است.

به نقل از ورزش سه این بازیکن به مدیران پی اس جی اعلام کرده که دیگر تصمیمی برای ادامه حضور در پاریس ندارد و بسیاری از رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی و منابع نزدیک به او مدعی شده‌اند که توافق نهایی بین او و رئال مادرید صورت گرفته است و باید منتظر رسمی شدن این انتقال باشیم.

این اتفاق واکنش‌های متفاوتی را از سوی بازیکنان دو تیم به دنبال داشته است اما بیشتر بازیکنان حاضر در رئال مادرید از پیوستن این ستاره فرانسوی به این باشگاه ابراز خوشحالی کرده‌اند. هرچند کروس همیشه نشان داده که با سایرین متفاوت است.

این ستاره آلمانی رئال مادرید در گفتگو با کوپه در پاسخ به سوالی درباره این موضوع اظهار داشت:« ما بهترین بازیکنان دنیا را در رئال می‌خواهیم و مطمئنا امباپه هم یکی از آنها است. نکته مهم این است که بتوانیم قهرمانی‌ها را به دست آوریم و البته که حضور او برای رئال خوب خواهد بود اما من فکر می‌کنم که ما همین حالا هم تیم خوبی داریم.»

کروس درباره آینده و تمدید قراردادش با باشگاه رئال مادرید هم اضافه کرد:« آینده؟ این تصمیمی است که باید در یک یا دو ماه آینده در مادرید بگیرم و پس از آن خواهیم دید که چه پیش خواهد آمد.»

257 251

منبع: khabaronline-1887876

ارسال نظر