رامین رضاییان: با احترام به ترکمنستان به میدان می‌رویم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: با احترام کامل به مردم و تیم ملی ترکمنستان، با تمام وجود برای اجرای برنامه‌های سرمربی تیم ملی و پیروزی می‌جنگیم.

رامین رضاییان: با احترام به ترکمنستان به میدان می‌رویم

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ به نقل از بخش رسانه‌ای تیم ملی، رامین رضاییان در نشست خبری پیش از دیدار برابر ترکمنستان اظهار کرد: ما همیشه با احترام به رقبا پا به میدان مسابقه می‌گذاریم و احترام به حریف را همیشه برای خود تمرین می‌کنیم. در دیدار فردا هم با احترام کامل به مردم و تیم ملی ترکمنستان به میدان می‌رویم اما قطعا با تمام وجود برای اجرای برنامه‌های سرمربی تیم ملی و کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

وی افزود: قطعا فردا روز متفاوتی نسبت به بازی رفت خواهیم داشت. در بازی قبل هواداران ایرانی کنارمان بودند و در این بازی ترکمنستان از حضور هواداران خود استفاده خواهد کرد بنابراین این دیدار کاملا متفاوت خواهد بود. فراموش نکردیم که در تورنمنت اردن قطر را با چهار گل شکست دادیم اما در نیمه نهایی جام ملتهای آسیا برابر این تیم نتیجه لازم را نگرفتیم؛ نتیجه‌ای که هنوز به شخصه آن را هضم نکرده‌ام بنابراین در دیدار فردا برای ما روز جدیدی خواهد بود و بدون توجه به نتیجه بازی رفت تلاش خواهیم کرد سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

257 251

منبع: khabaronline-1888094

ارسال نظر