مسی برای رونالدو اهمیتی نداشت!

جرارد پیکه مدافع سابق باشگاه بارسلونا در تازه ترین مصاحبه خود ادعا های جالبی را درباره لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مطرح کرده است.

مسی برای رونالدو اهمیتی نداشت!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ جرارد پیکه بازیکنی است که در منچستریونایتد با کریستیانو رونالدو هم‌تیمی بوده است. از سوی دیگر او سال ها در بارسلونا با لیونل مسی هم‌تیمی بود. پیکه در گفت و گو با تاک اسپورت درباره این که آیا مسی در سال هایی که در بارسلونا حضور داشت، به رونالدو اهمیت می داد یا خیر، گفت:" نه او این‌گونه آدمی نبود. او همیشه روی تیم مترکز بود. حتی زمانی که همه اخبار درباره او بودند هم تمام هدفش این بود که با تیم به جام ها برسد. در آن زمان توپ طلا را هم می برد اما هدف اصلی او این نبود."

پیکه درباره کریستیانو رونالدو هم گفت:" او به عنوان یک وینگر کار خود را در منچستریونایتد شروع کرد اما وقتی به رئال مادرید آمد تبدیل به یک مهاجم گلزن شد و مانند یک شماره 9 عمل می کرد. در منچستریونایتد وقتی که با او هم‌تیمی بودم، او عاشق هنرنمایی با توپ و انجام حرکات نمایشی بود و مهارت بالایی هم در این کار داشت اما حدس می زنم که او در رئال مادرید فهمید که اگر می خواهی بهترین باشی باید گل های بیشتری بزنی."

257 251

منبع: khabaronline-1888038

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار