آلونسو به تاریخ سازی در لورکوزن ادامه می دهد!

سرمربی بایرلورکوزن تأیید کرد که فصل بعد هم در این تیم به کارش ادامه خواهد داد.

آلونسو به تاریخ سازی در لورکوزن ادامه می دهد!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، رسانه‌های انگلیسی و آلمانی امروز (جمعه) خبر داده بودند که ژابی آلونسو تصمیم گرفته با وجود اینکه مورد توجه باشگاه‌های بایرن مونیخ، لیورپول و رئال مادرید قرار گرفته، برای یک فصل دیگر در بایرلورکوزن بماند، خبری که از سوی این مربی اسپانیایی تأیید شد.

بنابر روایت تسنیم، آلونسوی ۴۲ ساله که تیمش در ۳۸ بازی اخیر شکست‌ناپذیر بوده و در حال حاضر با ۱۰ امتیاز برتری نسبت به بایرن مونیخ صدرنشین بوندس‌لیگا است، در آستانه بازی فردا (شنبه) بایرلورکوزن با هوفنهایم در هفته بیست‌وهفتم بوندس لیگا، گفت: تصمیم گرفتم که به عنوان سرمربی لورکوزن به کارم ادامه دهم. احساس می‌کنم اینجا جای درستی برای من به منظور پیشرفت به عنوان سرمربی است.

سرمربی بایرلورکوزن درباره اینکه آیا در این مدت پیشنهادهایی از جانب بایرن مونیخ و لیورپول دریافت کرده، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم درست باشد که در مورد سایر باشگاه‌ها وقتی در این شرایط هستند، صحبت کنم. به طور حتم بایرن و لیورپول باشگاه‌هایی هستند که من با آنها ارتباط قوی دارم چون در آنجا بازی کرده‌ام، بنابراین به آنها احترام می‌گذارم، اما صحبت در موردشان درست نیست. بیشتر بحث این است که متقاعد شده‌ام در جایی درست یعنی لورکوزن هستم. در این مرحله که اوایل دوران مربیگری‌ام است، خیلی زود است که در مورد این چیزها صحبت کنم.

آلونسو که قرارداد فعلی‌اش با بایرلورکوزن تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۶ اعتبار دارد، تاکنون در ۷۵ بازی روی نیمکت این تیم آلمانی بوده و آمار ۵۰ برد، ۱۵ تساوی و ۱۰ شکست را از خود برجای گذاشته است.

۲۵۸۲۵۸

منبع: khabaronline-1889319

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار