احتمال بازگشت کامران قاسم‌پور به وزن سابق/ دوئل گلادیاتور و پادشاه بر سر المپیک ۲۰۲۴!

عدم درخشش کامران قاسم‌پور در وزن المپیکی و پرمدعی ۹۷ کیلوگرم، بار دیگر این احتمال را افزایش داده که دارنده ۲ مدال طلای کشتی آزاد جهان، با بازگشت به وزن سابق خود یعنی وزن ۸۶ کیلوگرم بخواهد در سال المپیک، خودش را در معرض یک محک جدی قرار بدهد.

احتمال بازگشت کامران قاسم‌پور به وزن سابق/ دوئل گلادیاتور و پادشاه بر سر المپیک ۲۰۲۴!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، مصدومیت حسن یزدانی از ناحیه کتف و جراحی وی از یک سو و عدم درخشش کامران قاسم‌پور در وزن المپیکی و پرمدعی ۹۷ کیلوگرم، بار دیگر این احتمال را افزایش داده که دارنده ۲ مدال طلای کشتی آزاد جهان در وزن ۹۲ کیلوگرم، با بازگشت به وزن سابق خود یعنی وزن ۸۶ کیلوگرم بخواهد در سال المپیک، خودش را در معرض یک محک جدی قرار بدهد.

بنابر روایت فرهیختگان، اظهارات اخیر قاسم‌پور مبنی بر اختلاف وزن بیش از ۱۰ کیلوگرمی‌اش با مدعیان وزن ۹۷ کیلوگرم، باعث شده تا باز هم بحث حضور یزدانی و قاسم‌پور در وزن ۸۶ کیلوگرم پیش بیاید. البته بر کسی پوشیده نیست که حسن، انتخاب اول و اولویت اصلی کادر فنی تیم ملی کشتی برای المپیک پیش روست.

با این اوصاف اما پیش‌بینی می‌شود که در صورت برابر بودن همه شرایط و تصمیم شخص کامران و کادر فنی تیم ملی کشتی برای حضور وی در وزن ۸۶ کیلوگرم، بار دیگر شاهد دوئل جذاب و دیدنی بین گلادیاتور و پادشاه در قالب مبارزه انتخابی تیم ملی برای المپیک ۲۰۲۴ باشیم.

۲۵۸۲۵۸

منبع: khabaronline-1889324

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار