پیروانی: نمی گذاریم بازیکنان بزرگ از پرسپولیس بروند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: باشگاه تمام تلاش خود را می کند تا نگذارد بازیکنان خوب از این تیم جدا شوند.

پیروانی: نمی گذاریم بازیکنان بزرگ از پرسپولیس بروند

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، افشین پیروانی در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: شرایط تیم خوب است و تمرینات منظمی داشتیم. اولین بازی ما مقابل گل گهر است و قبل از آن هم یک بازی تدارکاتی با مس رفسنجان خواهیم داشت.

بنابر روایت ایسنا، وی درباره زمان حضور ملی پوشان در تمرینات پرسپولیس، گفت: ترابی که آمده است. بیرانوند و کنعانی زادگان و اورونوف هم با اجازه سرمربی تیم فردا یا پس فردا به تیم ملحق می شوند.

وی درباره شرایط مالی باشگاه و اینکه آیا بازیکنان از پرداختی ها رضایت دارند یا خیر، گفت: مطمئنا بازیکنان که راضی نیستند و از دو سال قبل طلبکار هستند. امیدوارم برای بحث خصوصی سازی به جمع بندی برسند. مدیر عامل و هیات مدیره تلاش می کنند اما بازیکنان طلب دارند. تیمی که سال گذشته ۳ قهرمانی داشته و امسال هم در کورس برای کسب ۲ عنوان قهرمانی است، فکر می کنم نباید انقدر دغدغه مالی داشته باشد. برخی تیم ها مشکلات مالی ندارند و فقط دغدغه فنی دارند. این منطقی نیست تیمی مثل پرسپولیس با این مشکلات مالی روبرو باشد.

پیروانی درباره حواشی واگذاری پرسپولیس به یکی از بانک ها، گفت: اینکه تیم به کدام زیرمجموعه یا بنگاه یا بانکی واگذار شود به عهده ما نیست و تصمیم گیرنده افراد دیگری هستند. اما باور کنید هر مجموعه ای بیاید و پرسپولیس را بگیرد برایش افتخار است. این همه تبلیغ و تلاش می کنند که شناخته شوند اما با برند پرسپولیس معمولی ترین موضوع را می توانند بزرگ جلوه دهند. برای هر مجموعه ای باعث افتخار است که مالکیت پرسپولیس را بر عهده بگیرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بانک مرکزی اعلام کرده بانک ها نمی توانند مالکیت تیمی را بر عهده بگیرند، گفت: این مشکلات هیات دولت، خصوصی سازی و کسانی است که تصمیم گیرنده هستند. ما نه می دانیم و نه بلدیم. بحث ما فنی است. باید طوری تصمیم بگیرند تا این دوگانگی بوجود نیاید.

وی درباره پرداخت بدهی رضا اسدی نیز خاطرنشان کرد: باشگاه در حال تلاش است تا بدهی های انباشته که از قبل به ارث رسیده را پرداخت کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اوسمار لیست بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه داده یا خیر،‌ اظهار کرد: هر بازیکنی باید افتخار کند در پرسپولیس بازی کند. هر مربی هر بازیکن یا هر فردی که در باشگاه پرسپولیس سمت دارد باید افتخار کند. اوسمار لیست نداده اما باشگاه تلاش می کند بازیکنان خوب و بزرگ که تیم های دیگر به دنبالشان هستند را از دست ندهد.

پیروانی در پاسخ به این سوال که باشگاه استقلال بیانیه ای صادر کرده بود که در آن نسبت به بازی نکردن ملی پوشانش در تیم ملی انتقاد کرده بود، گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

در این تمرین تماشاگران خانم با تاخیر وارد ورزشگاه شدند. پیروانی قبل از ورود بانوان به ورزشگاه، در این باره گفت: این موضوع از نظر من بلامانع است و هر روز می توانند بیایند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور هواداران در تمرین امروز با حراست هماهنگ کرده بود یا خیر، خاطرنشان کرد: من مسئول هماهنگی در این باره نیستم. دقایقی پس از صحبت های پیروانی، تماشاگران خانم توانستند وارد ورزشگاه شوند و به تماشای تمرین بپردازند.

۲۵۸۲۵۸

منبع: khabaronline-1889367

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار