عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!

پس از تهدید گروه تروریستی داعش به حمله در اطراف ورزشگاه آلیانز آرنا، پلیس مونیخ از افزایش نیروها برای بازی امشب بایرن مونیخ-دورتموند خبر داد.

عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، امشب در یکی از مهم‌ترین بازی‌های فوتبال اروپا، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا از بروسیا دورتموند پذیرایی می‌کند.

بنابر روایت ورزش سه، اتفاقی که دیشب مردم و مقامات آلمان را نگران کرد، تهدید داعش به حمله تروریستی در اطراف ورزشگاه آلیانز آرنا بود. در تصویری که رسانه‌های وابسته به گروه تروریستی داعش منتشر کرده‌اند، این گروه هواداران آلمانی را به حمله در دقایق پایانی بازی بایرن مونیخ-دورتموند تهدید کرده است.

از همان دقایق ابتدایی انتشار این تصویر، مقامات فوتبال آلمان و پلیس مونیخ چندین جلسه برگزار کردند و حتی صحبت از لغو بازی در صورت جدی‌تر شدن تهدیدها به میان آمد.

عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!

با این حال تصمیمی مبنی بر تعویق زمان بازی اتخاذ نشد و امروز سخنگوی پلیس در بیانیه‌ای خبر داد که پروتکل‌های امنیتی برای این بازی افزایش یافته‌اند. او گفت: «مقامات به‌طور کامل تهدیدها و وضعیت پیش‌آمده را ارزیابی کرده‌اند. در حال حاضر خطر جدی‌ای وجود ندارد و فقط در حد انتشار یک تصویر بوده است. با این وجود تعداد نیروهای پلیس برای بازی امشب به حداکثر رسیده است و آنها را در جای جای استادیوم و اطراف آن مستقر خواهیم کرد. همچنین پروتکل‌های امنیتی هم جدی‌تر شده‌اند.»

باشگاه بایرن مونیخ هم در بیانیه‌ای خبر داده است که با پلیس مونیخ و مقامات در ارتباط هستند و برای همه تصمیم‌ها با آنها همکاری خواهند کرد.

۲۵۸۲۵۸

منبع: khabaronline-1889621

ارسال نظر