واقعیتی که در مورد شهریار مغانلو نمی‌دانستید

شهریار مغانلو در حالی مقابل تراکتور بازی خواهد کرد که در یک دوره تا آستانه انتقال به این تیم پیش رفته بود.

واقعیتی که در مورد شهریار مغانلو نمی‌دانستید

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ شهریار مغانلو در فصل جاری 10 گل به ثمر رسانده و مدعی جدی آقای گلی و دفاع از عنوان کفش طلای فصل گذشته خود است و حالا خط دفاعی مستحکم تراکتور را رودرروی خود می‌بیند؛ تیمی که چند فصل پیش برای جذب این مهاجم پا پیش گذاشت و تا آستانه رونمایی از او با پیراهن سرخ نیز پیش رفت.

در گزارش ورزش سه آمده است: زمانی که شهریار مغانلو تحت قرارداد باشگاه پیکان بود و این باشگاه تهرانی قصد فروش او را داشت، باشگاه تراکتور پیشنهاد خود را ارائه کرد و به نظر می‌رسد که باید انتقال او را نهایی دانست اما در نهایت همه چیز تغییر کرد.

جالب اینکه باوجود نیت اولیه پرسپولیس برای خرید مغانلو، این تراکتور بود که بسیار به نهایی‌کردن خرید خود نزدیک شد و حتی مراحل رونمایی از او نیز در پشت پرده انجام می‌شد تا اینکه شهریار تصمیم گرفت به سانتا کلارا پرتغال برود.

2006552

شهریار مغانلو با پیراهن پیکان 13 گل در لیگ نوزدهم به ثمر رساند و با این نمایش درخشان چشم‌ها را به خود خیره کرد. او در آن زمان 24 ساله بود.

یک نیم فصل بعد مغانلو در سانتا کلارا حضور داشت اما زمزمه بازگشت او به فوتبال ایران شنیده می‌شد. در حالی که پرسپولیس توان مالی چندانی برای جلب رضایت باشگاه پرتغالی نداشت، از آن سو تراکتور توانسته بود مراحل این انتقال را پیش ببرد و با باشگاه پرتغالی هم مذاکراتی را انجام دهد. اما در نهایت پرسپولیس موفق شد رضایت سانتاکلارا برای انتقال شش ماهه را جلب کند.

در آن زمان مدیرعامل باشگاه تراکتور پس از شکست در انتقال مغانلو گفت که او به دلیل علاقه شخصی تصمیم گرفته به تیم دیگری برود و چند روز بعد هم مغانلو پرسپولیسی شد.

البته در پایان فصل این باشگاه سپاهان بود که برای رضایتنامه قطعی با سانتاکلارا به توافق رسید و شهریار به جمع زردپوشان اصفهانی پیوست و حالا برای دومین دوره آقای گلی خود تلاش می‌کند.

251 251

منبع: khabaronline-1890741

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار