واکش زاهدی به شروع درخشان در ژاپن

شهاب زاهدی با گلزنی در دومین متوالی، فوکوکا را به اولین برد خانگی خود در این فصل رساند.

واکش زاهدی به شروع درخشان در ژاپن

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ شهاب زاهدی که در نیم فصل پرسپولیس را ترک کرد و راهی آویسپا فوکوکا شد، به عنوان اولین بازیکن ایرانی حاضر در جی لیگ ژاپن در ترکیب تیم جدیدش درخشان ظاهر شده است. او که هفته گذشته برابر اوراوارد گلزنی کرده بود، در بازی امروز تیمش مقابل کاشیما نیز دروازه حریف را باز کرد تا برای اولین بار در یک بازی خانگی و برابر هواداران تیمش گلزنی کند.

به گزارش ورزش سه، زاهدی در دقیقه 52 این مسابقه توپ ارسالی توسط تایکی میا از سمت چپ را با ضربه سر به تور به دروازه حریف زد تا تیمش را پیش بیندازد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار بگیرد. او پس از این بازی در گفتگو با رسانه‌های ژاپنی گفت: داشتن حس برای یک مهاجم خیلی مهم است. اگر بتوانید حداکثر استفاده را از احساسات خود ببرید، می‌توانید تهدیدی برای حریف در محوطه جریمه باشید.

او که به تازگی به آویسپا فوکوکا پیوسته است، در خصوص اینکه اولین ایرانی شاغل در جی لیگ محسوب می‌شود، گفت: فرصت خوبی است. بازی در یک کشور جدید یک مسئولیت بزرگ است. فکر می‌کنم اگر بازیکنان ایرانی بیشتری باشند، خیلی خوب می‌شود. من هم قصد دارم به عنوان یک بازیکن باتجربه ایفای نقش کنم.

258 258

منبع: khabaronline-1890932

ارسال نظر