مرد سال آسیا: استقلالی‌ام ولی الگوهایم پرسپولیسی‌اند!

مسلم اولادقباد، مرد سال فوتسال آسیا و بازیکن ملی‌پوش تیم مایورکا پالما اسپانیا می‌گوید از کودکی طرفدار تیم استقلال بوده و همچنین از بازی در اسپانیا دلسرد شده و قصد بازگشت به ایران را دارد.

مرد سال آسیا: استقلالی‌ام ولی الگوهایم پرسپولیسی‌اند!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ هنر او در دریبل زدن معرکه است و تماشاگران را به وجد می‌آورد. می‌گویند بازیکنان تکنیکی بیش از بقیه با مصدومیت دست‌وپنجه نرم می‌کنند و طعم درد را در پوست و استخوان خود می‌چشند. کابوسی که همیشه یقه اولاد قباد را گرفته است. شکست تیم ملی در دوره گذشته جام ملت‌های آسیا و کوتاه ماندن دستانش از بالا بردن جام قهرمانی هم نتوانست دستاورد و آمار فردی او را به هیچ بگیرد و با وجود مصدومیت و همراهی نکردن پالما در فینال لیگ قهرمانان اروپا، باز هم از بهترین‌ها به شمار رفت و پله‌ها را یکی پس از دیگری بالا رفت، ایستاد، و جایزه مرد سال آسیا را تصاحب کرد. مسلم در این فصل لیگ قهرمانان عملکرد فوق العاده ای را داشته و همچنین در لالیگا بارها برای پالما نجات‌بخش بوده.

به نقل از ورزش سه در سال جدید، اولاد قباد وارد وادی ناشناخته‌ای شد. کهنه مصدومیتش در پالما سر باز کرد و دوری از خانواده‌ دلش را به بند کشید. شایعات بازگشتش به ایران قوت گرفت و احتمال غیبتش در جام ملت‌های آسیا بالا رفت. همه اینها باعث شد تا با مرد سال فوتسال آسیا گفت‌وگوی ویژه‌ای را داشته باشیم که در ادامه می‌خوانید:

به حضورم در جام ملت‌های آسیا خوش‌بین هستم
احساس می‌کنم که به مسابقات جام ملت‌های آسیا خواهم رسید. اما بلافاصله پس از بازگشت به ایران باید ام‌آرآی بگیرم و آن زمان مشخص می‌شود که درمانم تا چه تاریخی زمان می‌برد. کهنه مصدومیتی گاه و بی‌گاه به سراغم می‌آید و باید یک فکر اساسی برایش کنم. امیدوار هستم که در جام ملت‌های آسیا برای تیم ملی به میدان بروم و با موفقیت، قهرمانی را به مردم ایران هدیه بدهیم. جام جهانی در راه است و ما فرصتی برای از دست دادن نداریم.

در یکی از بازی‌های پالما آسیب دیدم
بازی در اروپا همیشه فشرده است و مصدوم شدن تا حدودی طبیعی به نظر می‌رسد. چهار جام داخلی و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا که ما برای قهرمانی در تمام آنها تلاش می‌کردیم. به این‌ها قهرمانی باشگاه‌های جهان را هم اضافه کنید. فشار بسیار زیادی روی بازیکنان است. در یکی از بازی‌ها آسیب دیدم و در ادامه مصدومیتم تشدید شد. امیدوارم که چندان حاد نباشد و هم برای تیم ملی در آسیا و برای پالما در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم.

دفاع از عنوان قهرمانی ماموریت دشواری است
فصل گذشته قهرمان اروپا شدیم که بسیار فوق‌العاده و شیرین بود. در بازی‌های فینال‌فور به علت مصدومیت نتوانستم به تیمم کمک کنم. اما در فصل جدید، هر چه در توان داشتم گذاشتم و خوشحالم که برای پالما موثر بوده‌ام. خوشبختانه توانسته‌ایم به نیمه نهایی اروپا هم صعود کنیم. انگیزه زیادی برای بازی نیمه نهایی مقابل بنفیکا و به امید خدا فینال دارم تا یک بار دیگر به افتخاری بزرگ دست پیدا کنم.

اینجا دلسرد شده‌ام و به فکر بازگشت هستم
واقعیت این است که بازی در اسپانیا، سختی‌های خودش را هم دارد. دو سالی هست که مشکلاتی برایم پیش آمده. ویزای خانواده‌ام همچنان درست نشده و تنهایی و دوری از آن‌ها برایم بسیار سخت بوده است. در حال حاضر، نه تنها به من سخت می‌گذرد، بلکه آن‌ها نیز از این موضوع رنج می‌برند. از طرفی دیگر باید برای مجوز خروج از کشور، هر سه ماه یک بار به ایران سفر کنم و این موضوع دردسرهای خاص خودش را در رفت‌وآمدها دارد. با شما روراست هستم. دلسرد شده‌ام و احتمال دارد به زودی به ایران بازگردم. باید دید در آینده چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.

از کودکی استقلالی‌ام، اما الگوهایم پرسپولیسی‌اند
خب هر کسی علاقه‌ به تیم بزرگی دارد. از کودکی طرفدار استقلال بوده‌ام و هستم. بازیکنان فوق العاده‌ای در استقلال بازی کرده‌اند که الگوی خیلی از هم‌نسلی‌های من محسوب می‌شوند. اما باید بگویم که همشهری‌های بنده، آقای وحید امیری و بیرانوند که در پرسپولیس بازی می‌کنند، الگوهای اصلی بنده و افتخارات خرم آباد هستند که همیشه آرزوی موفقیت برای آن‌ها و تیم پرسپولیس می‌کنم.

257 251

منبع: khabaronline-1891420

ارسال نظر