استقلالی‌ها قید این ستاره را بزنند!

به نظر می‌رسد هیچ راهی برای بازگشت قایدی به جکع آبی پوشان وجود ندارد.

استقلالی‌ها قید این ستاره را بزنند!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ یک روزنامه پرتغالی مدعی شده مهدی قایدی از دو باشگاه مطرح این کشور یعنی اسپورتینگ و پورتو پیشنهاداتی دریافت خواهد کرد. ادعایی که اگر صحت داشته باشد باید گفت باشوی فوتبال ایران در مسیری طلایی قرار گرفته. دقیقا همان مسیری که پیش او همتا و همشهری‌اش مهدی طارمی رفته است. یادمان نرفته مسئولان وقت پرسپولیس نتوانستند مهدی طارمی را حفظ کنند و در نهایت او در پورتو برایشان دلبری کرد و حالا در آستانه پیوستن به سطح اول فوتبال اروپا است. ظاهرا برای قایدی همین سناریو در جریان است. مدیران باشگاه استقلال نتوانستند زمینه حفظ او فراهم کنند و این ستاره بعد از درخشش در امارات به تیم ملی رسید و با خودنمایی در تیم ملی چشم باشگاه‌های بزرگتری را گرفته است.

به نقل از فرهیختگان قایدی که تا به امروز آمار 17 بازی ملی با 8 گل زده و 3 پاس گل دارد، از زمان حضور قلعه نویی بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته و با درخشش در جام ملت‌های آسیا توانسته رضایت کادر فنی را هم جلب کند و قطعا در ادامه بیشتر نیز مورد توجه رسانه‌ها و فوتبال اروپا قرار خواهد گرفت. به شرطی همان مسیری را برود که دایی و باقری و مهدوی کیا و طارمی رفته‌اند.

نکته آخر درباره قایدی اینکه ظاهرا هواداران استقلال باید حالا حالاها قید بازگشت این بازیکن را بزنند چرا که مدیران این باشگاه در روزهایی که باشو تا این حد ندرخشیده بود توانایی حفظش را نداشتند، چه برسد به حالا که هم قیمتش بالاتر رفته و هم مشتری دست به نقد و جذاب دارد.

257 251

منبع: khabaronline-1891634

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار