قطع همکاری مربی ایرانی با کویت

سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال کویت برکناری اش از این تیم را تکذیب و تاکید کرد که به خواست خودش به این همکاری پایان داده است.

قطع همکاری مربی ایرانی با کویت

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتسال کویت با هدایت «محمد ناظم الشریعه» سرمربی ایرانی خود با هدف آمادگی برای جام ملت‌های ۲۰۲۴ آسیا در یک دیدار تدارکاتی به مصاف میانمار رفت و با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد.

به نقل از مهر پس از این دیدار اخباری مبنی بر برکناری «سید محمد ناظم الشریعه» از تیم کویت در رسانه‌ها مطرح شد اما این سرمربی ایرانی موضوع برکناری را تکذیب و اعلام کرد که قراردادی که با فدراسیون فوتبال کویت دارد در پایان ماه جاری میلادی به پایان می‌رسد و تصمیمی برای تمدید قرارداد با این تیم نداشته است.

او در این خصوص گفت: با توجه به مسایل به وجود آمده و به دلیل مسایل خانوادگی قصد نداشتم که قراردادم را با این تیم تمدید کنم. هرچند فدراسیون فوتبال این کشور قصد داشت تا پایان جام ملت‌ها (مصادف با پایان قرارداد) به همکاری ادامه دهیم اما این پیشنهاد را مطرح کردم که با جذب یک سرمربی جدید، هم برنامه ریزی بلندمدتی انجام دهند و هم اینکه با هدایت تیم در چند دیدار تدارکاتی در آستانه جام ملت‌های آسیا، آماده سازی بهتری انجام شود.

او در خصوص حضور تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا هم گفت: در آسیا همه تیم‌ها پیشرفت کرده اند و قهرمانی در این مسابقات به راحتی سال‌های گذشته نیست. اما تیم ملی ایران هم شرایط خوبی دارد اگر با برنامه جلو برود می‌تواند قهرمانی این مسابقات را کسب کند و موجب افتخار همه ایرانی‌ها شود.

257 251

منبع: khabaronline-1892263

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار