تساوی دیوانه‌وار فولاد و هوادار / پیکان باز هم برنده شد!

دو تیم پیکان و استقلال خوزستان و فولاد و هوادار تهران در هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل یکدیگر بازی کردند.

تساوی دیوانه‌وار فولاد و هوادار / پیکان باز هم برنده شد!

به گزارش خبرگزاریی خبرآنلاین، در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، پیکان در تهران میزبان استقلال خوزستان بود؛ دیداری که در بازی رفت و در اهواز با یک گل به سود خودروسازان به پایان رسید.

حال شاگردان عنایتی، موفق شدند با تک گل حامد پاکدل در دقیقه ۶۵ بازی از روی نقطه پنالتی، برای بار دوم استقلال خوزستان را مغلوب کنند و برنده این رقابت شوند.

پیکانی‌ها اگرچه بازی آخر خود مقابل پرسپولیس را با شکست پشت سر گذاشتند، اما شاگردان رضا عنایتی در هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کرده‌اند و قبل بازی با پرسپولیس توانسته بودند دو تیم مدعی سپاهان و ملوان را شکست دهند تا با این شش امتیاز بسیار مهم کمی شرایط جدولی خود را بین تیم‌های پایین جدولی بهتر کنند.

فرار بزرگ هوادار از شکست

همچنین تیم فولاد خوزستان در یک بازی خانگی مقابل هوادار به میدان رفت. نکته این بازی این بود که هرکدام از دو تیم که در این مسابقه به پیروزی می‌رسیدند فاصله قابل توجهی با انتهای جدول می‌گرفتند و در ادامه فصل با اعتماد به نفس بیشتری به میدان می‌روند.

این دیدار حساس با نتیجه ۳-۳ مساوی به پایان رسید.

گل های این دیدار را، داریو شجاعیان در دقایق ۱۶ و ۳۶ و امین قاسمی‌نژاد ۳+۹۰ برای تیم هوادار و محمد علی‌نژاد و ابراهییم حصار در دقایق ۳۹ و ۶۰ بازی به‌ثمر رساندند.

این تیم حریف پیکانی ها نمی‌شود!/بازگشت شگفت‌انگیز فولاد

۲۵۸۲۵۸

منبع: khabaronline-1892478

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار