واکنش مدیرعامل سابق استقلال به ورشکستگی آبی‌ها؛ ۴۰ میلیارد در حساب باشگاه داشتیم!

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که در زمان جدایی‌اش حدود ۴۰ میلیارد تومان در حساب باشگاه در یکی از بانک‌ها وجود داشت.

واکنش مدیرعامل سابق استقلال به ورشکستگی آبی‌ها؛ ۴۰ میلیارد در حساب باشگاه داشتیم!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ حجت کریمی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اظهارات علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر اینکه باشگاه را ورشکسته تحویل گرفته است، گفت: باشگاه هیچ بدهی نداشت و تمام بدهی‌ خارجی‌ها پرداخت شده بود. حدود 40 میلیارد تومان در حساب بانک شهر بود که قرار شد بابت مطالبات ریکاردو سایپنتو، دستیارانش و رافائل سیلوا پرداخت شود. پس چطور می‌گویند باشگاه را ورشکسته تحویل گرفته‌اند؟ اگر مدعی هستند که باشگاه ورشکسته بوده، چرا قبول مسئولیت کردند؟ کدام عقل سلیمی می‌پذیرد که به باشگاه ورشکسته بیاید؟

وی افزود: اگر بدهی به خارجی‌ها پرداخت نمی‌شد، امسال با گرانی ارز مطالبات آندره‌آ استراماچونی با جرایم به سه میلیون و 500 هزار یورو می‌رسید. طلب الاهلی نیز با جریمه، سه میلیون درهم می‌شد و در کنار اینها باید مطالبات شیخ دیاباته، پادوانی و احمد موسوی را نیز اضافه کرد. اگر بدهی خارجی‌ها را پرداخت نمی‌کردیم چطور می‌توانستند با گرانی ارز آن را پرداخت کنند؟ استقلال با این شرایط توانایی گرفتن مجوز حرفه‌ای برای حضور در آسیا را داشت؟ اگر امروز پول سانتاکلارای پرتغال و دستیاران سایپنتو را پرداخت می‌کنند، از منابع باشگاه در فیفا و AFC بوده است، در صورتی که دوستان فراموش کردند با چه رایزنی‌هایی توانستیم منابعی برای پرداخت مطالبات استراماچونی فراهم کنیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه دوست نداشتم وارد بحث‌ها و حواشی‌ اخیر شوم خاطرنشان کرد: در آینده صحبت‌های دیگری دارم که در زمانش مطرح خواهم کرد. فوتبال ایران نیاز به تغییر و تحولات بزرگ و اساسی دارد و ان‌شاء‌الله این اتفاق بیفتد.

258 258

منبع: khabaronline-1893225

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار