شکار قوی سپید با گل مشکوک عیسی

پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر مقابل ملوان به پیروزی رسید.

شکار قوی سپید با گل مشکوک عیسی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ در آخرین دیدار از هفته بیست‌وسوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم‌های پرسپولیس و ملوان بندر انزلی از ساعت ۲۰ امشب (جمعه) در ورزشگاه آزادی رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که نیمه این دیدار با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید. عیسی آل‌کثیر تنها گل این مسابقه را به ثمر رساند.

ترکیب پرسپولیس: امیررضا رفیعی، امید عالیشاه، مسعود ریگی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی‌فر، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، مهدی ترابی، اوستون ارونوف و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب ملوان: حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، حسین صادقی، مجید عیدی، آرمان اکوان، ابوذر صفرزاده، پدرام قاضی‌پور، پویا پورعلی، مهران احمدی، محمدرضا سلیمانی و رضا جعفری.

داور: پیام حیدری

دقیقه ۲۵: مهدی ترابی با یک حرکت انفرادی چند بازیکن ملوان را از پیش رو برداشت و توپ را داخل محوطه به عالیشاه رساند که شوت این بازیکن را مجید عیدی با یک تکل عالی توپ را برگشت داد.

دقیقه ۲۷: نفوذ زیبای ارونوف از جناپ چپ و پاس کات‌بک این بازیکن به کنعانی‌زادگان پس از برخورد به مدافعان ملوان، در موقعیت بسیار خوب به گولسیانی رسید اما ضربه بی‌دقت این بازیکن هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: پرسپولیسی‌ها روی یک حرکت تیمی خوب باز هم صاحب موقعیت شدند که این بار ضربه عالیشاه را فرعباسی مهار کرد.

دقیقه ۴۹: مسعود ریگی با پاس خود توپ را به سمت راست برد و سانتر دقیق امید عالیشاه با ضربه سر عیسی به گل تبدیل شد.

دقیقه۶۰: شوت سنگین ابوذر صفر زاده از پشت محوطه با شیرجه رفیعی راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۹: حرکت پا به توپ محمد عمری به سمت محوطه پرسپولیس چسبیده به محوطه جریمه با تکل بلند عالیشاه دور شد.

دقیقه ۷۵: سانتر خطرناک قلضی پور از روی ضربه کاشته با ضربه عبدالکریم حسن راهی کرنر شد. کرنر ملوان نیز با مشت امیررضا رفیعی دور شد.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: khabaronline-1894286

ارسال نظر