احتمال استعفای یک استقلالی

با توجه به عدم حضور علی آقامحمدی در جلسات هیئت مدیره، احتمال کناره‌گیری او زیاد است.

احتمال استعفای یک استقلالی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ یکی از اعضای نامدار هیئت مدیره استقلال که به واسطه سال‌ها حضور در عرصه‌های ورزشی و سیاسی به چهره‌ای ویژه میان مدیران کشوری تبدیل شده، علی آقامحمدی است که پیش از این نیز سابقه مدیریت در باشگاه استقلال را نیز در کارنامه داشته است.

به گزارش ورزش سه، در تاریخ ۱۶ دی سال ۱۴۰۲ بود که اعلام شد که علی آقامحمدی عضو جدید هیئت مدیره استقلال به جای علی خانی انتخاب شده است. آنا در این خصوص نوشته است که از تاریخ اعلام شده تا امروز آقامحمدی حتی در یک جلسه هیئت مدیره باشگاه شرکت نکرده و البته از سوی مراجع رسمی هم هیچ خبری مبنی بر اینکه آیا او قرار است به عنوان عضو هیئت مدیره باقی بماند یا خیر اطلاع رسانی نشد اما با این وجود وی در هیچ یک از تصمیمات مهم باشگاه استقلال حضور نداشت و از هیئت مدیره استقلال کناره‌گیری و تلویحا عدم تمایل خود را برای حضور در چنین فضایی اعلام کرده است.

غیبت آقامحمدی در نشست‌های هیئت مدیره، عدم امضای صورت جلسه‌های مهم باشگاه و... نشان می‌دهد که او تمایلی برای همکاری و حضور در هیئت مدیره استقلال ندارد و به همین علت اعلام کرده تصمیم ندارد در باشگاه استقلال فعالیت کند.

258 258

منبع: khabaronline-1894465

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار