تاج: مطمئنم که مشکل مالکیت سرخابی‌ها حل می‌شود

مهدی تاج آخرین جزئیات را در خصوص مالکیت سرخآبی‌ها پایتخت عنوان کرد.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ مهدی تاج در حاشیه انتخابات هیئت فوتبال استان گیلان، در خصوص مشکل کسب مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و همچنین مالکیت مشترک این دو باشگاه گفت: من در این خصوص نگرانی جدی‌ ندارم؛ هم باشگاه پرسپولیس و هم باشگاه استقلال بسیاری از مشکلاتشان را رفع کرده‌اند. وزیر ورزش و جوانان طی چهار جلسه‌ای که در ایام عید برگزار کردند، در این جلسات هم من حضور داشتم، هم شخص وزیر و هم مدیرعاملان دو باشگاه و هم مسئولین مجوز حرفه‌ای. موضوع خیلی نگران‌کننده‌ای نیست اما در عین حال نباید مردم را امیدوار هم کرد.

به نقل از ورزش سه او ادامه داد: موانع بدهی‌ها کاملا رفع شده است، بحث ساختاری هم حل شده است. هم گزارش حسابرسی قانونی و هم بازرسی قانونی هم رفع شده اما موضوع مالکیت مشترک، موضوعی است که هنوز حل نشده. مطمئن هستم که تکلیف مالکیت باشگاه پرسپولیس به زودی حل خواهد شد، چراکه پنج بانک درحال خریداری سهام این باشگاه هستند. یکی از این بانک‌ها سهام بیش از چهل درصدی را خریداری خواهد کرد و بقیه هم مابقی سهام را خواهند داشت.

او در ادامه گفت: اگر مشکل پرسپولیس به زودی حل شود، با توجه به اینکه استقلال هم تحت مالکیت وزارت ورزش خواهد بود؛ دیگر از نظر ما و کنفدراسیون فوتبال آسیا مشکل مالکیت مشترک وجود نخواهد داشت.

257 251

منبع: khabaronline-1894561

ارسال نظر