وظیفه جدید زلاتان در میلان

باشگاه میلان به ستاره سابق خود نقشی کلیدی سپرده است.

وظیفه جدید زلاتان در میلان

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ نشریه گاتزتا دلواسپورت در شماره امروز (یکشنبه) خود نوشته است که باشگاه زلاتان را مأمور انجام خریدهای تابستانی‌اش کرده است.

به گزارش تسنیم، بر اساس گزارش نشریه چاپ میلان، در حالی که انجام امور ورزشی قضیه به زلاتان سپرده شده است، امور مالی هم توسط جورجو فورلانی صورت خواهد گرفت.

زلاتان اما ظاهراً علاوه بر تصمیم‌گیری درباره خریدهای تابستانی میلان، در مورد آینده سرمربی تیم استفانو پیولی نیز نقشی پررنگ خواهد داشت.

ایبرا یک سال پس از پایان دادن به دوران بازیگری‌اش در میلان، ماه دسامبر سال گذشته از سوی مدیران شرکت ردبرد کپیتال پارتنرز، مالک باشگاه میلان، به عنوان مشاور ارشد و به منظور کمک به توسعه باشگاه در داخل و خارج از زمین بازی استخدام شد. با این حال او در سلسله مراتب سازمانی باشگاه میلان نقشی رسمی ندارد و جری کاردیناله، مالک شرکت ردبردز به عنوان مشاور فنی روی ستاره سوئدی حساب می‌کند. یکی از مسائلی هم که کاردیناله برعهده زلاتان گذاشته تعیین تکلیف آینده استفانو پیولی است. سرمربی روسونری تا ماه ژوئن سال 2025 قرارداد دارد اما گفته می‌شود که نتیجه دو بازی بعدی تیمش مقابل رُم در لیگ اروپا و اینتر در سری A سرنوشت او را تعیین خواهد کرد.

258 258

منبع: khabaronline-1895076

ارسال نظر