دفاعیه رونالدو از کُتک کاری در عربستان روی میز دادگاه

دارنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا می گوید که مستحق دریافت کارت قرمز نبود.

دفاعیه رونالدو از کُتک کاری در عربستان روی میز دادگاه

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ «رفتار خشونت آمیزی انجام ندادم!»، این دفاعیه کریستیانو رونالدو، اسطوره پرتغالی النصر بعد از اخراج در بازی با الهلال به خاطر درگیری با البلیهی است.رونالدو با دستمزد سالیانه 200 میلیون یورو گران ترین فوتبالیست تاریخ به شمار می آید. دستمزد اسطوره پرتغالی بیش از ارزش کل لیگ ایران (121 میلیون یورو) است.

به نقل از فارس هفته گذشته دربی ریاض میان النصر و الهلال برگزار شد که با نتیجه 2 بر یک به نفع الهلال به پایان رسید.مهمترین اتفاق در این بازی درگیری شدید رونالدو با البلیهی، مدافع حاشیه ساز الهلال بود که در نهایت به اخراج ابرستاره پرتغالی ختم شد.رونالدو در این صفحه با آرنجش ضربه محکمی به سینه بازیکن الهلال زد و داور این حرکت رونالدو را رفتار خشونت آمیز تشخیص داد او را جریمه کرد.

رونالدو در دفاعیه خود از سوی باشگاه النصر به کمیته انضباطی گفت: رفتار من خشونت آمیز نبود و مستحق دریافت کارت قرمز نبودم.باشگاه النصر گزارش می دهد که رونالدو در این صحنه به دنبال ازسرگیری سریع بازی بدون وقت کشی بود که البلیهی مانع از این کار شد و طوری جلوه داده که اسطوره پرتغالی رفتار خشونت آمیز مرتکب شده است.

257 251

منبع: khabaronline-1895391

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار