مایلی‌کهن: زمانی که سرمربی تیم‌ملی بودم، با سنگ سر من را شکاندند

مربی پیشین تیم ملی فوتبال گفت: رای دادگاه تجدیدنظر هر چیزی باشد، احترام می‌گذارم. هیچ وقت از تیم ملی در زمانی که در کوران مسابقات بود انتقادی نکردم، بارها گفتم تیم‌ملی برای من یا هر شخص دیگری نیست، متعلق به ماست.

مایلی‌کهن: زمانی که سرمربی تیم‌ملی بودم، با سنگ سر من را شکاندند

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ دی‌ماه سال گذشته بود که شکایت امیر قلعه‌نویی از محمد مایلی‌کهن به اتهام نشر اکاذیب رد شد. اما این پایان کار نبود و دیروز (دوشنبه) دادگاه تجدید نظر این پرونده برگزار شد. محمد مایلی‌کهن در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این جلسه دادگاه اظهار کرد: شکایتی از من شده بود که به دادگاه رفتم و پاسخ‌های لازم را ارایه دادم.

او گفت: من در طول برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا یک کلمه حرف نزدم که تیم ملی را تضعیف کنم. تیم‌ملی برای من هم هست، حالا مربی آن هر فردی که می‌خواهد باشد. من کشورم را دوست دارم. طبیعی است که بعد از هر بازی باید درباره نقاط ضعف و قوت تیم صحبت و اظهارنظر کرد.

مایلی‌کهن افزود: من وظیفه خود می‌دانم که راجع به تیم‌ملی صحبت کنم، مشکلی ندارد و نخواهد داشت. هیچ وقت از تیم ملی در زمانی که در کوران مسابقات بود انتقادی نکردم، بارها گفتم تیم‌ملی برای من یا هر شخص دیگری نیست، متعلق به ماست.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: من موضوعاتی را در دادگاه برای اولین بار عنوان کرده بودم و تبرئه شدم. در دادگاه تجدیدنظر دوباره همان موضع قبلی‌ام اصرار کردم و چیزی را تکذیب نکردم.

سرمربی پیشین تیم‌ملی اظهار کرد: دادگاه هر رایی که بدهد باید به آن احترام گذاشت. من تیم‌ ملی کشورم را دوست دارم و هیچ وقت به دنبال تضعیف آن نبودم. حال مربی آن هر کسی که می‌خواهد باشد. داخلی یا خارجی برای من فرقی نمی‌کند. به دنبال موفقیت تیم ملی کشورم هستم، زیرا می‌دانم با وجود همه مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، پیروزی تیم ملی سبب شادی مردم می‌شود.

مایلی‌کهن ادامه داد: من چرا باید این شادی را از مردم کشورم دریغ کنم. واقعا کسی که بیش از ۵۰ سال در عرصه‌های مختلف فوتبال کشور بوده، تحصیلات در زمینه ورزش دارد و در کلاس‌های متعدد مربیگری شرکت کرده، نباید اظهارنظر کند؟ البته در این زمینه از کسی هراس ندارم، حال می‌خواهد کسی از این اظهارنظر خوشش بیاد و یا نیاد، به من ارتباطی ندارد.

او تاکید کرد: شک نکنید هدف من حمایت از تیم ملی است، به ویژه در زمانی که تیم در کوران مسابقات است. حال بعد از مسابقات هم نباید حرف زد پس چه زمانی باید راجع به تیم ملی صحبت کرد؟ شاید ما به جای کارشناس، باید کار ناشناس باشیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال درباره اتهام نشر اکاذیب که امیر قلعه‌نویی به او زده است، گفت: من نمی‌خواهم اسم ببرم ولی چطور به او می‌گویند ژنرال خوشش می‌آید، حالا من هم گفتم «گروهبان قندلی»، اشکالی دارد؟ این‌ها زمانی که من سرمربی تیم‌ملی بودم، با سنگ زدند سر من را شکاندند. چه اهانت‌هایی به زن و بچه من نکردند. هر کاری که خواستند انجام دادند. حالا من گفتم گروهبان قندلی، به تریج قبای آقایان برخورده است. اگر حرفی زده باشم، کتمان نمی‌کنم.

مایلی‌کهن در پایان بیان کرد: هر رایی که صادر شود با جان و دل می‌پذیریم و بارها ثابت کرده‌ام، به قانون احترام می‌گذارم و همه چیز را به خدا می‌سپارم. برای هر کسی فیلم بازی کنم، برای خدا نمی‌توانم فیلم بازی کنم.

258 258

منبع: khabaronline-1895963

ارسال نظر