برای نکونام حاشیه می‌سازند؛ مدیریت نمی‌خواهد حواشی جمع شود!

امیر عابدینی، مدیر باسابقه فوتبال، با گلایه و ارائه راهکار به جواد نکونام او را دعوت به آرامش و صبوری بیشتر کرد.

برای نکونام حاشیه می‌سازند؛ مدیریت نمی‌خواهد حواشی جمع شود!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ امیر عابدینی، رییس اسبق فدراسیون فوتبال و مدیر عامل اسبق باشگاه پرسپولیس، در گفتگو با یکی از رسانه‌ها به انتقاد از جواد نکونام پرداخته بود که در گفتگو با ورزش سه توضیحات بیشتری در این مورد انجام داد و اعلام کرد که نگاه دلسوزانه به جواد نکونام دارد و اگر صحبتی انجام داده به نفع خود او بوده است.

امیر عابدینی در ابتدای صحبت‌های خود عنوان کرد: من از جواد نکونام انتقاد کردم، یک مربی که در مسیر و گام‌های بزرگی حرکت می‌کند می‌داند که چالش‌های مختلفی دارد، برای باشگاهی مثل استقلال همیشه چالش‌های اقتصادی، عدم مالکیت و تداخل کارها در این باشگاه همیشه هست، نکونام برای یک باشگاه بزرگ مربیگری می‌کند و این حجم از عصبانیت و خشمگین بودن کنار خط برای او و تیمش مضر است، من ریش سفید فوتبال هستم و اگر به بچه‌هایی که دوستشان دارم حرفم را نزنم چه کمکی می‌توانم به آنها بکنم؟

عابدینی در ادامه افزود: من اعتقاد دارم که نکونام جز مربیان بزرگ و آینده‌ساز فوتبال ایران است، همان‌طور که این نگاه را به فرهاد مجیدی و یحیی گل‌محمدی هم دارم، اگر بخواهد حواشی اینقدر روی او تاثیر بگذارد و عصبی باشد همیشه می‌شود او را فرو ریخت، نباید اینطور باشد و باید تغییر رویکرد داشته باشد.

عابدینی نسبت به اینکه اگر مدیرعامل استقلال بود بستر آرامش نکونام را فراهم می‌کرد و به شرایط این مربی کمک می‌کرد گفت: من چند مصاحبه از علی خطیر گوش دادم و او اعتقاد داشت حواشی بین او و جواد نکونام برای رسانه‌ها جذاب است، اگر اینطور است چرا او ادامه می‌دهد و شرایط را به شکلی پیش نمی‌برد که به پایان برسد.

او افزود: اعتقاد دارم که سیاست‌مدار در باشگاه پرسپولیس بیشتر است، اما مدارا می‌کنند. کریم باقری یک جلوه از تبلور از عشاق پرسپولیس است اما راحت گذاشتش کنار و هیچ اتفاقی نیفتاد.

عابدینی در مورد حواشی که در باشگاه استقلال ایجاد می‌شود گفت: یاد گرفتند که چطور جواد نکونام را به هم بریزند و او واکنش نشان می‌دهد او باید صبور باشد و مسابقات را پشت سر بگذارد و در انتهای فصل حرف‌هایش را بگوید.

عابدینی در پاسخ به این سوال که نکونام چند هفته در کنفرانس‌ها شرکت نکرد و سکوت کرد گفت: بازیکنان، کادرفنی استقلال مدام می‌گویند ما را اذیت می‌کنند و حرف آنها درست است اما گاهی از مدار خارج می‌شوند و به سمت بهانه‌گیری می‌روند، مهدی‌ هاشمی‌نسب و بازیکن استقلال هم گاهی گلایه می‌کنند، بازیکن آنها می‌گوید چرا اول هفته برای ما بازی گذاشته‌اند و این ذهنیت بهانه جو است.

عابدینی پس از گلایه‌هایی که داشت پیشنهاداتی هم به باشگاه استقلال داد و گفت: احساس می‌کنم مدیریت تیم نمی‌خواهد که این حواشی جمع شود، بازیکنان و کادرفنی استقلال باید ایجاد ظرفیت کنند، برای جواد دارند حاشیه می‌سازند و او را داخل حاشیه قرار می‌دهند، بستر را پر از تشویش کردند و جواد باید زرنگ باشد و خودش را کنترل کند.

258 258

منبع: khabaronline-1896100

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار