پایان مذاکرات تراکتور و سرمربی مشهور!

باوجود امیدواری اولیه، گزینه اصلی سرمربی تراکتور منتفی شد.

پایان مذاکرات تراکتور و سرمربی مشهور!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ در حالی که ظهر امروز امیدواری برای انتخاب قربان بردیف به اوج خود رسیده بود اما در جدیدترین خبر مشخص شده که این سرمربی نمی‌تواند به ایران بیاید.

در گزارش ورزش سه نوشت: باشگاه تراکتور آمادگی کامل خود را برای استخدام قربان بردیف نشان داد و او گزینه اصلی محمدرضا زنوزی برای جانشینی پاکو خمس بود و همه چیز آماده بازگشت این سرمربی می‌شد اما ناگهان این اتفاق رخ نداد.

قربان بردیف بنا به دلایلی اعلام کرده که تا سه ماه آینده نمی‌تواند برای سرمربیگری به ایران بیاید تا پروژه دومین حضور او در تراکتور منتفی شود.

1757273

جلسه هیئت مدیره باشگاه تراکتور امشب از ساعت ۶ برگزار شد و گزینه‌های مختلف روی میز بودند و باشگاه آمادگی کامل برای امضای قرارداد با قربان بردیف داشت و همه چیز برای این همکاری مهیا بود.

در این جلسه همچنین با توجه به منتفی شدن حضور قربان بردیف که گزینه موردعلاقه زنوزی محسوب می‌شد، تصمیم بر این شد که تراکتور فعلا با کادرفنی فعلی خود کار را ادامه بدهد تا به زودی سرمربی جدید معارفه شود.

با توجه به شرایط بازار مربیان، تراکتور برای جانشینی پاکو خمس که استعفای ناگهانی و غیرمنتظره‌ای داشت، کار چندان راحتی ندارد اما با جلسات و بررسی‌های مختلف از سوی هیئت مدیره، این باشگاه در تلاش است تا هر چه زودتر بهترین گزینه را انتخاب و معرفی کند.

251 251

منبع: khabaronline-1896536

ارسال نظر