عکس| دیدار علی دایی با دختر توان‌یاب هوادار پرسپولیس

ظهر پنجشنبه علی دایی در دفتر کار شخصی خود پذیرای یک خانواده هوادار پرسپولیس بود.

عکس| دیدار علی دایی با دختر توان‌یاب هوادار پرسپولیس

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ فاطمه غلامی، هوادار ۲۷ ساله فوتبال و پرسپولیس که از یک معلولیت مادرزادی خاص در ستون فقرات رنج می‌برد و پیش از این نیز در تمرین تیم مورد علاقه‌اش حضور یافته بود، ظهر دیروز همراه پدر و مادرش به دفتر کار علی دایی رفت و مورد استقبال گرم شهریار فوتبال ایران قرار گرفت. در این ملاقات صمیمی، این هوادار با هیجانی خاص از آرزوی خود که دیدار مستقیم با علی دایی بود صحبت کرد و با توضیحاتی که داد، چهره جهانی فوتبال ایران را در جریان مسائل خود گذاشت.

علی دایی که کارهای خیریه و دیدار با اقشار مردم را همیشه در برنامه‌هایش دارد، از وی خواست آن‌چه که احساس می‌کند می‌تواند به بهبود شرایط جسمانی‌اش کمک کند را به زبان بیاورد تا بتواند در جهت انجام‌شان تلاش کند. دایی با حوصله و تمرکز زیاد، همه توضیحات این خانم غلامی و خانواده اش را شنید و نکاتی یادداشت کرد تا بتواند با متخصص صحبت کند.

شهریار فوتبال ایران هنگام خداحافظی به این هوادار توان‌یاب گفت؛ قدر والدین خودت و زحمات آنها را بدان. دست مادرت را همیشه ببوس. پدر و مادر همه چیز ما هستند.

علی دایی که با رفتارهای اجتماعی و اقدامات خیرخواهانه‌اش به شدت نزد مردم محبوب شده است، با این جملات بار دیگر عمق عواطف خود به مادر و جایگاه والای او را نشان داد.

دیدار علی دایی با دختر توان‌یاب هوادار پرسپولیس

پیش از این دیدار، فاطمه غلامی با مساعدت افشین پیروانی در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود که مورد استقبال یحیی گل‌محمدی و بازیکنان این تیم قرار گرفته بود.

257 251

منبع: khabaronline-1897057

ارسال نظر