غیبت کاپیتان پرسپولیس در جام حذفی

کاپیتان پرسپولیس به خاطر مصدومیتی که در آبادان نصیبش شد دیدار جام حذفی تیمش را از دست داد.

غیبت کاپیتان پرسپولیس در جام حذفی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ امید عالیشاه کاپیتان آماده هفته های اخیر پرسپولیس بعد از ارسال کرنر منجر به گل اول تیمش مقابل صنعت نفت در آبادن از ناحیه همسترینگ دچار آسیب شد و خیلی زود از زمین بیرون رفت.

به گزارش ورزش سه، عالیشاه بعد از بازی اعلام کرد خوشبختانه به نظر می رسد مشکلش جدی نیست اما حالا مشخص شده او دیدار جمعه پیش رو در جام حذفی را از دست خواهد داد.

علی اعظم فیزیوتراپ تیم پرسپولیس درباره مصدومیت عالیشاه گفت: با توجه به مصدومیتی که اتفاق افتاد از همسترینگ آقای عالیشاه MRI گرفته شد و با توجه به پاسخ آن مشخص شد ایشان در عضله همسترینگ دچار کشیدگی درجه یک شده که نیاز به 10 روز تا دو هفته توانبخشی دارد.

او در پاسخ به این سوال که با این حساب عالیشاه بازی جمعه در اراک را از دست داده گفت: ما با تمام توان کارمان را انجام می دهیم اما در آن بازی با توجه به احتمال ریسک ،ایشان غایب خواهد بود .

فیزیوتراپ پرسپولیس گفت: با توجه به گرید کشیدگی ایشان کارهای توانبخشی ممکن است تا دو هفته طول بکشد اما بستگی به تست‌های عملکردی بازیکن دارد که این زمان دقیقا چقدر به طول بیانجامد.

با این حساب عالیشاه بازی جمعه مقابل آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را از دست داده و باید تلاش کند تا به دیدار حساس تیمش مقابل سپاهان برسد.

258 258

منبع: khabaronline-1897447

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار